Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmek különc főszereplőit...

A filmek különc főszereplőit sokan szeretik, de hasonló személyiségű igazi embereket utálják. Miért?

Figyelt kérdés

Pl az Alkonyat főszereplői (Edward, Bella) elég unalmas, szürke egér típusú személyiségek mégis sokan szeretik őket.


Vagy Wednesday is ilyesmi.


Persze a való életben nem vámpír vagy szupergazdag a többség, de mégis nagyon ki vannak közösítve a hasonló személyiségű emberek.


Szerintetek ez miért van?



jún. 5. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Alkonyatban Bella volt a szürke, unalmas személyiség, nem js szerették sokan a karakterét. Maximum annyiban, hogy olyan szinten jellemtelen volt, hogy könnyű volt bárkinek a helyébe képzelnie magát.

Edwardot pedig pont az tette különlegessé, hogy egy vámpír. Ami a való életben nem igazán szempont.

jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Wednesday-még a régi Addams Family ben láttam, ha jól emlékszem eléggé útálja az embereket.

Szerintem sokan vagyunk így ezzel, talán ezért lehet szimpatikus, mert nem teszi fel a társadalmi művigyort.


Szerintem az igazi emberek többsége, nagyon sok mindenért képes őszintén útálni, de nagyon kevesen képesek szeretni, mondjuk egy zárkózottság ellenére(!) valakit.

jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom az, hogy sokan főszereplő-szindrómások és azt hiszik minden róluk szól. Én elég introvertált, unalmas ember vagyok és mindig azt gondolták, hogy lenézek másokat, ezért nem társalgok velük. Pedig nekem csak szimplán így komfortos, sokszor a nevüket sem tudom azoknak, akik ítélkeznek felettem, meg pletykákat terjesztenek rólam.

Annyira irritálja őket, hogy nem mindenki figyelme összpontosul rájuk, hogy meséket találnak ki a másikról, hogy valahogyan mégis az egész saját magukról szóljon.

Én ezt éltem át a gimiben, meg már felnőttként is. Néha még most nevetséges történeteket hallok vissza.


Amúgy én Wednesdayt nem hasonlítanám Edwardhoz és Bellához. Wednesday nem szürke egér, meg valódi különc, hanem szociális média ("attention whore") álkülönc, aki azzal próbál népszerű lenni, hogy ő mennyire más. De ezek ugyanúgy a főszereplő-szindrómás emberek, akik próbálják koppintani a szürke egereket, mert annyira agyukra ment az egész és azt hiszik ez valami divat.

Már ha a sorozatos Wednesdayre gondolsz. Ezért egyébként sokat volt kritizálva a sorozat, mivel egyik magát különcnek tartó szereplő sem volt valódi különc. Az Addams family lényege az lenne, hogy ők tartanak másokat különcnek és magukra tekintenek normálisként. De ezt a Wednesday sorozat soha nem adta át. Lehetne akár teljesen átlagos Hollywood szerint ilyen a középsuli sorozat no.2750871 is és semmi nem változna.


Bella helyébe az ember könnyen bele tudja képzelni magát, de a másik, hogy szerintem egy eléggé átlagos lány és igazából nincs mit rajta utálni. Egy eléggé normális értékrendje van.

Edward hasonló, de vele meg ott a rejtélyesség. Illetve a vámpírok miatt kapu egy kicsit a fantasy eszképizmusba is.

Amúgy nem tudom, szerintem pont ezért elég sokan utálják őket. Szóval nem mindenhol népszerűek.

jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!