Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem szomorú az...

Csak szerintem szomorú az "Az" horrorfilm?

Figyelt kérdés
Mérhetetlenül sajnáltam Billt hogy elvesztette öccsét Georgie-t. Egész filmen végigvoult az érzes hogy elveszítette saját öccsét, állandóan őt emlegette, látszott rajta a bűntudat,a depresszió. Teljesen melankolikus lett a film tőle. Inkább volt egy szomorú dráma az a film mint horror. Én se vagyok legjobb lelkiállapotban és lehet ezért volt hatással rám, de kíváncsi vagyok mások véleményére. (2017es filmet neztem)

aug. 6. 00:26
 1/7 anonim válasza:
100%

Én talán 10 éves koromban láttam először. Nekem akkor nem így jött le,hogy mennyire szomorú,engem inkább a bohóc okozott traumát és az ragadt meg bennem.

De bele gondolva egyébként valóban eléggé lehangoló ebből a szemszögből nézni a filmet ahogy te is írtad

aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szegény bohócot sajnáltam hogy gyerekeket kell ennie mikor pedig ott vannak a frankó Burger King sajtburgerek.
aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre fogok válaszolni, de biztos, hogy jó ötlet ilyesmit nézni, amikor magad alatt vagy? (Nem piszkálásból, mert tudom, hogy mindenkire máshogy hat.)
aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted szomorú, a horrorfilmeknek sokszor pont az a tényleges értelme, hogy nehezebb témákat dolgoznak fel. A szörnyek és az ijesztgetések csak a köret a tényleges mondanivaló mellé (gyász, gyerekkori traumák, bántalmazó szülők, bűntudat, fel nem dolgozott traumák, mentális betegségek, stb)

Ha figyelmet fordítasz ezekre a dolgokra is, és nem csak arra hogy mennyire megijedtél, akkor megértetted a filmet.

aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez igaz is. De idaig egy horror se hagyott bennem ilyen mély nyomot. Jó, volt, hogy elgondolkodtam utána egy-egy történésen belőle,de hogy így megérintsen nem volt még.

Úgy ültem le ezt megnezni, hogy nem tudtam miről fog szólni, csak hogy gonosz bohóc a főgonosz.

aug. 6. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Stephen King minden filmje ilyen.
aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És akkor ott az entitás, aki erre a hülye bolygóra került, azt már nem tudom hogyan, de a saját fennmaradása érdekében csatornában kell laknia és visítozó gyerekeket kell fogyasztania, amitől közellenséggé válik.


Ti mit gondolnátok, ha egy nap felkelnétek az mx575-ös kisbolygón, ahol primitív élőlények tengetnék szánalmas kis életüket és csak úgy élnétek túl,

ha a kisméretű lényeket elfogyasztanátok?


Valamelyik állatot - már nem tudom melyiket úgy vágják le, hogy előtte rettegjen, mert úgy finomabb, a rákokat is élve vízbe dobják, illetve van olyan fogás aminek az a lényege, hogy a hal még a sütés után is éljen és úgy edd meg, hogy mozog.

Szegény Az, ő csak élni akart.

aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!