Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bud Spencernek vagy Terence...

Bud Spencernek vagy Terence Hillnek voltak jobb szólófilmjei?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy együtt verhetetlenek, de az önálló filmjeik közül ki csinált jobbakat?

aug. 5. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Az önálló filmijeik jobbak voltak! Hogy melyik jobb? Terence Hill! Egyébként Terence Hill több önálló film sorozatot csinált, mint Bud Spencer. Egyébként Bud spencer volt az idősebb. Mert Bud Spencer 1929-ben születtet és 2016-ban el hunyt! Terence Hill még él. De Terence Hill is 1939-es születésű.
aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kedves Vezető ***** válasza:
47%
Valakinek ez tetszik, vakakinek az.
aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kedves Vezető ***** válasza:
47%
*L
aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Filmjei inkább Bud Spencernek. Banános Joe, a sheriffesek és a két sportos.

Terence Hilltől A Keményfejűt szeretem nagyon és a Lucky Luke-ot, ami egy film és egy sorozat.

aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerény véleményem szerint Terence Hill A nevem Senki,A légiós filmjeivel Bud Spencer a Piedóne filmekkel alkotott maradandót a szóló filmjeik közül.

Persze van ami kölyökként tetzuett, például egyikttől a Szuperzsarú, másiktól például a Bombajó bokszoló, vagy az Akit Bulbózernak hívtak, de ezeket gyengébbeknek tartom.

aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Nos, nekem a Don Matteo és az Alpesi őrjárat tetszett Hill-től.
aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Bud Spencer szólók jobbak.

Terence Hill néha túl ripacs.

aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!