Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha rasszista vagyok, mert nem...

Ha rasszista vagyok, mert nem tetszik nekem a fekete Ariel, akkor miért tetszik nekem a koreai Squid Game?

Figyelt kérdés
júl. 28. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Nincs összefüggés. A négereket a bűnözéssel és rabszolgasággal azonosítják, elnyomott és másodrangú lényeknek tekintették elég sokáig - ott már adott az előítélet akkor is, ha személy szerint az adott emberrel semmi gond nincs. Lásd a "minden cigány lop", "minden arab terrorista", "minden nő kur\/a" és hasonló előítéleteket - ami nyilván nem igaz.

A ázsiai népekkel szemben ilyen nincs, vagy nem ennyire durva.

júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Vagy minden keresztény pedofil.


És az miért zavaró, hogy Ariel fekete? A történet a lényeg, nem a bőrszíne....

júl. 28. 13:51
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
De zavaró mert a mesebeli arcél a megszokott. Ha egy teljesen új szellős mesét csináltak volna nem zavarna senkit se. De most olyan mintha zámbo jimmyt egy szőke tüsihajú fickó játszotta volna érted mert ugye neki pl a haja volt a védjegye. Ariel meg egy fehérbőrű nagyon piros hajú sellő erre egy barna bőrű rozsdáshajú sellő lett belőle szóval ő már nem ariel
júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
"" De Ariel egy mese. A történet a lényeg ""
júl. 28. 14:08
 5/21 anonim ***** válasza:
Ariel nem egy mese hanem egy karakter. Egy mese szereplő. A kis hableány a mese.
júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
" "" De Ariel egy mese karakter. A történet a lényeg, nem a bőrszíne ""
júl. 28. 15:53
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Mert a disney újabban egy csicska. Már elvesztette a varázsát. Ha nem lenne pixar meg hulu meg hasonlók, akkor önmaguk aligha tudnának valami szórakoztatót alkotni. Kár érte.
júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy ha már párhuzamot akarsz vonni, akkor ott a Lelki ismeretek vagy A hercegnő és a béka. Érdekes módon nem volt ekkora gyűlölethullám körülöttük, pedig feketék a főhősök.

Csinálhattak volna valami új disney mesefilmet, de helyette maradtak csicskák. :(

júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
53%

ma 13:51

"És az miért zavaró, hogy Ariel fekete? A történet a lényeg, nem a bőrszíne...."


Most akkor zavar a bőrszíne vagy nem?

júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Zavaró. Csak a libcsiket próbálom utánozni.
júl. 28. 18:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!