Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyar filmeket megéri készíte...

Magyar filmeket megéri készíteni? Van rá igény még? Mennyien néznek meg 1 alkotást ami moziban is megy?

Figyelt kérdés
Gondolom nem sokan
júl. 27. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A mostani magyar filmek nem a legjobbak. Ritka az, ha jót tudnak csinálni. Pl. A mi kis falunk sorozat egész jó. De ez sorozat.

Inkább régen tudtak jó magyar filmeket készíteni, főleg a regényfeldolgozások lettek jók.

júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kedves Vezető ***** válasza:

A Színházi színészeink hakniznak valami pénzes, de tehetségtelen rendezőnek általában.

Egy szűrőt nem bírnak feltenni, hogy legyen valami film jellege az egésznek.

Szóval megéri nekik, de nem cél a maradandó, világszínvonalú alkotás.

Kivétel van, pl Kontroll.

júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Moziban szerintem kevesen de unerground szinten sokan nézik.

Én is kedvelem.

júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magyar sorozatokra is értem a kérdést. Én akárhányszor elkezdtem nézni valami magyar alkotást egyszerűen nem tudtam végignézni. Pocséknak tartom mindet bár az első megemlített egy magyat sorozatot na az az 1 amit végigtudok nézni. Filmek terén még negatívabb vagyok.
júl. 27. 23:05
 5/6 HalkHogen ***** válasza:

Nekem nem ennyire lesújtó a véleményem a mostani magyar filmekről. Moziba is elmegyek rájuk nemegyszer. Az utóbbi években is láttam már néhány kifejezetten jót:

Külön falka

Akik maradtak

Jóreménység-sziget

Kilakoltatás

Mesterjátszma

Az unoka

A játszma

Átjáróház

Magyarázat mindenre

júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És vannak még hazai nagy nevek színész világban? Vannak léteznek vagy ők sosem votak mert kis ország vagyunk.
júl. 28. 05:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!