Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Deadpool filmben mennyir...

Andi80018 kérdése:

Az új Deadpool filmben mennyire vannak durva, esetleg szexuális tartalmú jelenetek?

Figyelt kérdés
Aki látta, mi a véleménye, egy 12,5 éves gyerek még nem nézheti meg, vagy túlzó a 18-as karika?
júl. 26. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tételes lista:

[link]


Ezek alapján egy 12 éves gyereknek egyáltalán nem ajánlott. Ebből csak két dolgot emelek ki: "Strong innuendo and brief references to anal sex and anal birth, necrophilia, oral sex, blowjobs, strippers and homoerotic comedy. " és "Stabbings, decapatations, dismemberments, bodies explode into gory messes. "

Valamint egy 127 perces filmben: "120+ uses of "fuck", 2 uses of "cunt" and several uses of "shit", "bitch", "asshole", "goddamn", "jesus christ", "dick", "pussy", "slut", "penis". "

júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Á, köszi, ezt az oldalt nem ismerem. Hát, igen, ezek alapján tényleg nem...
júl. 26. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
semelyik deadpool sem volt gyerekbarát mégis megnéztem ōket gyerekként,nem lettem vadállat tōle és nem beszélek csúnyán se szóval ha szereti a gyerek a deadpoolt hadd nézze, viszont moziba nem fogják beengedni szerintem
júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézem milyen 18-as karika, mikor most láttam pár órája, s 15-ös karika volt, aztán rájöttem, hogy Romániában néztem, nem pedig Magyarországon, ahol te akarod, és ahol egy vicc a korhatár-besorolás. :D


A franciáknál pont 12 karikás.


Én már felnőttként láttam mind a 3 Deadpool filmet, de szerintem én is megnéztem volna 12 évesen.

júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk az tényleg érdekes.. :-D
júl. 29. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen néztem meg a deadpool filmeket, de visszagondolva kisebb ként nem biztos hogy nagyon tudtam volna értékelni őket, talán 12és fél évesen megnézhető a film de ez ember függő is ki mennyire tájékozott szexre történő utalások körében, kinek mennyi trágárságot engednek meg,és ami nekem a választást leginkább befolyásolná az a vér mennyisége amitől a fiatalabbak körében szintén különböző a vélemény ez az a pont ami a legváltozóbb ki mennyire bírja,de ha sokat nézel vérben dús filmeket egyre inkább hozzá tudsz majd szokni a komolyabb jelenetekhez
júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
25%
te döntessed hogy el visszed e de ha elviszed, garantalom hogy az naptol maszturbálni fog es fuggove fog valni
aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!