Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó lett az új Deadpool film?

Jó lett az új Deadpool film?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez relatív. De az előző kettőhöz képest mennyire jó? Én azokat szerettem. Van ez is olyan jó?

júl. 26. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát, én így közel 40 felé azt tudom mondani, hogy számomra ez a film értékelhetetlen. Egy összevissza butyuta katyvasz az egész. Tudom, hogy ez afféle vígjáték is egyben, de olyan sz.har a humora is a filmnek, hogy ezen nem tudom ki az aki nevetni bír. A történet is egy nagy semmi igazából. De nyilván nem én vagyok a célközönség elsősorban.
júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Azért vannak benne érdekes jelenetek:


SPOILER


Például szerepel Chris Evans is a filmben, de érdekesség képpen nem Amerika Kapitányként, hanem a Fantasztikus 4-esből Johnny Storm karaktereként tér vissza. Bár egyszer sem változik át fáklya emberré, lehet így akartka spórolni a CGI-on...


Még érdekesség, hogy Wesley Snipes is kameózik a filmben Penge szerepében, ami nagy meglepetés. Illetve Gambit is feltűnik a filmben akit Channing Tatum alakít.. Hát elég érdekes szereposztás annyi biztos.

júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

SPOILER 2:



Illetve az utolsó harci jelenetben felkerül Rozsomákra a legendás maszk is, aminek az X-Men rajongók bizonyára nem kicsit örülnek. Meg kell jegyezni, hogy meglepően jól is néz ki. Nem giccses egyáltalán. Pár az X-Men filmekből ismert gonosz karakter is feltűnik még a filmben: Sabertooth (Kardfog) akivel Rozsomák egy pillanat alatt végez. Illetve Toad, Jaggernaut is feltűnnek még pár mápercre.

júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett. Ha szereted azt ha valami vicces, akciódús, tele van cameókkal, de a története nem olyan nagy durranás, akkor szerintem tetszeni fog. De persze mindenkinek más a véleménye. Én fiatal vagyok és amúgy a legtöbb velem egykorú ismerőseim szerették.
júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Basszus.. tévesen írtam le egy dolgot. Johnny Storm egyszer átalakul fáklyává a filmben egy rövid időre, de pont akkor kellett kimennem pisilni, azért nem láttam.
júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

1#

Booomer

júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejött, a történet se volt rossz, kb. amit elvár az ember egy hasonló filmtől. Az biztos, hogy látványos volt és aki szereti Deadpoolt, annak vicces.

De - én követem a Marvel filmeket, sorozatokat, képregényt is szoktam olvasni, angolul is, azokból is olvastam, amik ki se jöttek magyarul.

Így kb. minden képkockában volt valami felfedeznivaló.

A férjem vsz. jobban unta, kb. a buliszervizt látta. Bár asszem partiszervizt mondott. :D

Én is ilyen 39 éves boomer lennék, de egyébként nem az vagyok, asszem Y lennék vagy mi.

júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7es

Nyílván nem vagy boomer és nekem ez nem a korról szól, hanem ha valaki nem tud értékelni valamit ami egy mestermű lett

júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem az első 2 részhez mérten volt csalódás. Persze vicces volt és a történet is elmegy de a 3 rész közül ez tetszett a legkevésbé.
aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a csávó tetszett akinek az elején eltörik az orrát, ő elég röhejesre sikerült.:)
aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!