Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit érdemes megnézni a Deadpoo...

Mit érdemes megnézni a Deadpool és Rozsomák előtt?

Figyelt kérdés

X-men: Az elsők

Wolverine-trilógia

X-men trilógia

Deadpool 1 és 2

Az eljövendő múlt napjai


Kihagytam valamit?



júl. 24. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Minek? Inkább rakj a kanapéra még egy párnát, hogy kényelmesebb legyen. Ha mindenképp filmezni akarsz filmnézés előtt (wtf?!#), akkor ajánlom a Hupikék Törpikéket.
júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi a baj?
júl. 25. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt majd akkor tudjuk meg igazán, ha megnéztük. Nem olvastam el pontosan kik lesznek benne, csak hogy van benne sok cameo. Na ha ezek más filmekből érkező szereplők, nyilván azokat kellene megnézni, de spoiler nélkül nem tudjuk, kik ők. De majd valaki úgyis ide, vagy más kérdés alá spoilerezi. :D

Ha meg képregényszereplő a millió képregényből, azt sokan úgysem olvassák, fel sem ismerik őket.

Annyit tudok, hogy Mephistot tervezték beletenni -végül nem tették-, de eddig filmje neki nincs, csak képregényből tudod megismerni, ki ő.

júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Loki sorozat 1-2 évadát, bár ha eddig nem láttad nehéz falat lesz egyből ledarálni. Nagyon nehéz bonyolult story, de néz meg egy rövid összefoglalót inkább
júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Loki sorozat mivel a deadpool és a rozsomák is arról fog szólni hogy deadpool utazik mint loki a bonyolult de remek storyban. Az összes xmen film és az összes deadpool film.
júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Loki sorozat előzményeként nem árt a teljes Avengers szériával is képben lenni, mert az új Deadpool arra is hivatkozik valamennyire.


Függetlenül attól, hogy nagyon szeretem az X-Men filmeket, én trilógiákat nem emlegetnék az X-Men esetében. Szerintem ezt a kifejezést grandiózusabb, konzekvensen jobban összefüggő, összetartozó történet hármasokra használjuk, mint ahogy ezek a filmek sikerültek (vagy aminek szánták őket) sajnos.

Viszont szerintem mindegyiket érdemes megnézni. Mégpedig inkább a készítési sorrendben, nem a történeti sorrendben. Úgy értelmesebbek az előzmény filmek is, hiszen amikor az előzmény filmek elkészültek, akkor már léteztek és része volt a köztudatnak a többi film. Szóval az előzményfilmek történet vezetése, tálalása egészen máshogyan alakult, mint akkor alakult volna, ha az előzményekkel kezdték volna el eredetileg a történet felvezetését, amikor még senki nem ismerte ezt a világot, sztorit.


Az új Deadpool film lényege (spoiler mentesen), hogy az X-Men filmeket korábban a Fox stúdió készítette, de mivel a Disney felvásárolta a Foxot, az X-Men jogok is hozzájuk kerültek. Ezért most a korábban X-Men nélkül kialakult MCU világ történetébe valahogyan bele kell integrálni, hogy az X-Men mindig is része volt ennek a világnak.

Meg egyúttal nem árt rendbe tenniük néhány történeti, kivitelezési és egyéb hibát, amik az X-Men filmek között is előfordulnak. Amikre már a korábbi Deadpool filmeknél is utaltak, pl. azzal, hogy ugyanazt a karaktert több színész is játszotta, vagy ahogyan Deadpool utólag kinyÍrta magát a harmadik X-Men filmből.

júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

SPOILER



Vannak érdekes jelenetek a filmben. Például szerepel Chris Evans is a filmben, de érdekesség képpen nem Amerika Kapitányként, hanem a Fantasztikus 4-esből Johnny Storm karaktereként tér vissza. Bár egyszer sem változik át fáklya emberré, lehet így akartka spórolni a CGI-on...



Még érdekesség, hogy Wesley Snipes is kameózik a filmben Penge szerepében, ami nagy meglepetés. Illetve Gambit is feltűnik a filmben akit Channing Tatum alakít.. Hát elég érdekes szereposztás annyi biztos.


Illetve az utolsó harci jelenetben felkerül Rozsomákra a legendás maszk is, aminek az X-Men rajongók bizonyára nem kicsit örülnek. Meg kell jegyezni, hogy meglepően jól is néz ki. Nem giccses egyáltalán. Pár az X-Men filmekből ismert gonosz karakter is feltűnik még a filmben: Sabertooth (Kardfog) akivel Rozsomák egy pillanat alatt végez. Illetve Toad, Jaggernaut is feltűnnek még pár mápercre.

júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A Rómeó és Júliát.
aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!