Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Black Clovernek a filmjét...

A Black Clovernek a filmjét mi után érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Megnéztem az összes 170 részét a Black Clovernek, és szomorúan szembesültem azzal, hogy még kell várni a következő részekre (amik ha jól értettem még csak megjelenési dátumuk sincsen [ha rosszul tudnám, akkor kérlek javítsatok ki]). Viszont látom, hogy van egy film belőle.

Egy kicsit bele tekertem és láttam, hogy pl Yami épségben és egészségben a többiekkel van, illetve láttam egy-két új szereplőt is.

A kérdés viszont az, hogy ez a film a 170.rész után játszódik, vagy ez majd a még meg nem jelent "utolsó" részek utáni jelenetek?

Ha viszont az utóbbi, akkor miért lett kihozva a Netflixre ez a film ilyen korán?



júl. 19. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Két sör és egy Unicum után érdemes megnézni.
júl. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A movie sztorija nem volt része a mangának. Az elf saga után játszódik, és még azelőtt hogy a Zokratis tesók megtámadnának mindenkit.


Egyébként én a helyedben a mangát olvasnám. Én legalábbis azt tettem, és nekem úgy is tetszett.

júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!