Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is a mostani...

Szerintetek is a mostani filmek egyre gyengébbek?

Figyelt kérdés
Kb 20-25 éve volt szerintem a mozinak az az idòszaka amikor még jó filmeket csináltak. Azóta évről évre egyre felejthetöbb, érdektelenebb filmeket rantanak le a futószalagról. Plusz az sem segít a dolgon, hogy vagy 8x annyi megjelenés van mint régen. A tömeggyártásban elkopik az érték, egyre igénytelenebbek lesznek a produkciók és a készitőket a bevételen kívül más nem motiválja.

júl. 22. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is gyengébb a felhozatal! Véleményem szerint 1970 - 2010 között volt a filmgyártás aranykora, ebben a 40 évben születtek a legjobb alkotások, amikből aztán van bőven. Persze 2010 után is készültek jó filmek, manapság is készülnek, de már csak elszórtan, éves szinten is csak a töredéke a jó filmek mennyisége, sokkal kevesebb a “többször nézhető fajta”. Szubjektív, de engem mondjuk a CGI nem zavar, a színészi játék ugyanolyan jó most is, viszont a látványvilágból eredő hangulat/színvonal kicsit romlott, és a sztori is elcsépeltebb, ez az általános meglátásom a mostani filmekről.
júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

Elfogy ott az ihlet.

A mai emberek már mindent is a gépektől várnak.

A kreativitás még csak csak elmegy, hiszen vannak látványos elemek, jó animáció stb de a storyk gyengék.

júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!