Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is a mostani...

Szerintetek is a mostani filmek egyre gyengébbek?

Figyelt kérdés
Kb 20-25 éve volt szerintem a mozinak az az idòszaka amikor még jó filmeket csináltak. Azóta évről évre egyre felejthetöbb, érdektelenebb filmeket rantanak le a futószalagról. Plusz az sem segít a dolgon, hogy vagy 8x annyi megjelenés van mint régen. A tömeggyártásban elkopik az érték, egyre igénytelenebbek lesznek a produkciók és a készitőket a bevételen kívül más nem motiválja.

júl. 22. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ritkábban adnak ki jó original műveket, sok film ami mostanság jön ki az vagy egy előző film következő része, vagy egy régi film remake-je
júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy sokan esélyt sem adnak az új filmeknek, egyfajta nosztalgiából a filmezésnek azon korszakára nézve, amit te is említettél. Pedig hát manapság is készülnek jó filmek, csak esetleg nem azok, amik a legnagyobb közönségsikernek örvendenek.
júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nem a történet és a színészi játék a lényeg, hanem a CGI, még akkor is, ha az teljesen indokolatlan, és "az üzenet".
júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
szerintem inkább tartalom terén gyengék. nem kell semmi több, mint szájbarágós, közhelyes formában belenyomni néhány haladónak számító divatos eszmét, és a divatos eszmék bűvöletében élő "kritika" az egekig fog magasztalni.
júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2 Tényleg van pár jó is a rengeteg szemét közt de én már annyira elvesztettem az érdeklődésemet a filmek iránt, hogy már nem veszem a fáradtságot, hogy felkutassam ezeket és e közben egy halom időt elvacakoljak a szemétre mert hátha ez jó lesz alapon.

Igazából van pár régi amit néha megnézek de újat csak nagyon kivételes esetben kezdek el megnézni.

júl. 22. 14:17
 6/12 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
34%

boomer


20 éve a Shrek 2 volt a legnézettebb, most az Agymanók 2.

júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Maximálisan egyetértek. A 80-as, 90-es években voltak szerintem a legjobb filmek, hol vannak ma olyan alkotások mint a Die Hard, a Szikla, a Con Air, az Ál/arc? Meg az sem mindegy hogy akkoriban még a sztori miatt készítettek filmeket, nem volt LMBTQXY meg kisebbségi checklist minden filmhez kötelezően.
júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Határozottan igaz a kérdésed ha csak a nagy amcsi stúdíók filmjeit nézzük.

Viszont az európai és délkoreai, kinai filmek között, szerintem egyre több értékes darabot találni.

júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
A magyar filmek terén sokszor értetlenül állok; ki a ménkű adott pénzt ennek a szarnak a forgatásához?
júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
#9 Na vajon ki? Az állam, ki más? A kormányközeli filmek csak ürügyek arra, hogy Rákay meg a többi fideszes nyalonc lophasson milliárdokat.
júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!