Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a star wars...

Mi a véleményetek a star wars the acolyte sorozatrol?

Figyelt kérdés
júl. 21. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy elqrtad a kategóriát. Ételek, irtalok? Haver..!
júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem tetszik.
júl. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na jo a kategoriat tenyleg elro totttam de ezt nezzetek el
júl. 22. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én sajnos nem sok pozitívumot tudok mondani a sorozatról, nekem egyáltalán nem tetszett


a sztori nagyon sablonos, sok filmben, sorozatban eljátszották már ezt (a gonosz jó ikerre gondolok), de ettől függetlenül megoldhatták volna jól, érdekesen is a dolgot, nem így tették


nagyon sok logikátlanság volt a sztoriban, de tényleg nagyon sok, nem csak történésre, hanem maga a star wars univerzumra is mondva


tudtam hogy a múltbeli eseményekről lesz majd flashback, azt vártam végig, mi olyan nagy bűnt követtek el a jedik, aztán mikor jött a flashback-es rész ahol bemutatták a múltat, hát te jóég, szinte semmi extra nem volt benne, még bűnnek se mondanám azt amit elkövettek, ezzel is egy másik csalódást keltettek


a vágás is nagyon rossz volt, sok felesleges jelenettel, ami elég gáz, hogy pl azt kell nézni hogy ül egy ember percekig, úgy hogy nem ad hozzá a sztorihoz, értékes jelenet időt elvéve a 30perces játékidőből :/


az egyedüli dolog ami tetszett az a harc része, bár abban is volt kivetni dolog, de az legalább nem volt botrányos, sőt néhol elég jó is volt


a karakterek meg Sol-on kívül szerintem semmilyenek, vagy rosszul vannak meg írva, vagy szimplán nem kaptak elég játékidőt, hogy tudjunk róluk valamit

júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Összességében kimondottan gyenge. Érdekes módon amiért a legtöbbet hallottam szidni, hogy mennyire woke, meg pc meg satöbbi, azokkal pont nem volt bajom. De a sztori nagy része egyszerűen érdektelen, klisés, a karakterek nagyja felületes, unalmas, még a főszereplő Osha/Mae páros is. A döntéseik sokszor teljesen randomnak tűnnek, nincs mögöttük semmilyen logika, csak simán kellett a sztorihoz hogy adott karakter meghozzon egy adott döntést, és ennyi. Pl teljesen életszerű hogy egy 8 éves kislány rágyújtja a családjára a házukat, csak mert valami nem úgy történik ahogy ő akarja...

Gyakorlatilag egyedül Sol és Qimir kapott értelmes háttérsztorit, normálisan kidolgozott karaktert, motivációkat.

Aztán a rengeteg egyedi ötlet, amik nagyon nem kellettek volna. Ha most kezdődne csak a Star Wars mint franchise, akkor teljesen normális ötletek lehetnének olyanok, mint pl a fényostor, vagy hogy a fénykard pengéjének megváltozik a színe a viselője érzelmei okán. De egy már 40 éves franchise esetén, már lefektetett szabályokkal az ilyenek nagyon kilógnak a sorból, és esetenként egyenesen meg is csúfolják ezeket a korábban lefektetett szabályokat. Pl ha a fénykardok színe reflektál a használójuk érzelmeire, akkor ez eddig hogy a fenébe nem történt meg soha? Pl Anakin kardja hogy maradhatott kék? Vagy ott Anakin erő általi fogantatása, ami kiválasztottá tette őt. Erre most kiderül hogy erre is volt már példa? Ez akkor pont Anakin kiválasztottságát ássa alá.

Persze akadtak néha olyan próbálkozásaik is, amik működtek is, és bele is illettek a Star Wars világába, pl Qimir "dupla" fénykardja egy érdekes ötlet volt és teljesen reálisnak is hatott az SW univerzumán belül. De sajnos kevés volt az ilyen.

Szóval összességében egy nagyon rosszul megírt, összecsapott sorozat, érdektelen karakterekkel és pocsék újítási kísérletekkel, amelyben csak néha-néha lehetett egy-egy pozitívumot is találni.

júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem
júl. 22. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a Star Warsot is elérte az SJW divat, ennél fogva nézhetetlen. Az Andor, a Mandalóri vagy akár az Ahsoka ezerszer jobb volt.
júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem öszintén tetszett a sorozat annak ellenére ,hogy benne rengeteg fazság.
júl. 24. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
undormány woke lmbtq
aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!