Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a horrornak/thrillern...

Mi ennek a horrornak/thrillernek a címe?

Figyelt kérdés

Egy csapat fiatal elmegy sátras túrázni valahol Amerikában egy nemzeti parkba. Ott egy magát sherrifnek kiadó sorozatgyilkos az, aki becserkészte őket, és elrabolta az egész bandát, akiket fogva tartott a pincéjében, aztán sorban legyilkolászta őket. A végén már csak egy srác maradt a társaságból, azzal meg kérdezz-feleleket játszott úgy, hogy ha rossz választ ad, levágja láncfűrésszel az ujját, de aztán már a jó válaszoknál is vagdosott, aztán a srác valahogy el tudott futni, de egy folyosóra keveredett, ahol egy csomó hullába botlott, és végül mégse menekült meg.

Évekkel ezelőtt láttam valahol a tv-ben ezt a filmet, akkor kiderítettem a címét, de már nem emlékszem rá.



júl. 20. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Végzetes túra (videa megosztón fenn van!)


Egy baráti társaság úgy dönt, hogy hegyi túrára indul. A hegyen, az erdőben aztán kellemetlen meglepetések sorával kell szembesülniük, s nem csupán a tériszonyukat kell legyőzniük. Hamarosan rádöbbennek, hogy valaki figyeli, követi őket, s az életükre tör.

(forrás: port.hu)

júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez lesz az sajnos 😕 Amire én gondolok, az nem Horvátországban játszódik, hanem Amerikában, és inkább ilyen sátrazós téma, mintsem hegymászós, de azért köszi, ez is érdekesnek hangzik 🙂
júl. 20. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2


Szerintem a Wolf Creek című film az.Abban tuti,hogy van ilyesmi jelenet.Arra hogy az első vagy a második részében már nem emlékszem.De ez a kérdezz felelek rész biztos,hogy szerepel valamelyikben..

[link]

júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.

Aaahhh ez lesz az, köszi szépen 😁

aug. 4. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!