Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger things horror,thrille...

Stranger things horror,thrillernek mondható ?

Figyelt kérdés
Csak mert most kezdtem el nézni , inkább éjszakánként tudok egy részt megnézni belőle ,az első 3reszt láttam még csak , tetszik de azaz igazság hogy néhány “kicsit para “ rész volt benne xd hétköznap általában egyedül alszunk a lányommal mert a párom hétvégente van itthon ,dolgozik (most kivétel) és ha egyedül leszek rettegni fogok xd
2022. jún. 9. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Elsősorban sci-fi, mellékágban, dráma, fantasy, thriller ÉS horror.
2022. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sci-fi és fantasy.
2022. jún. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Horror, mivel szörnyek vannak benne; sci-fi, mert tudományos magyarázatot is kitaláltak hozzá. Fantasy-nek annyira nem mondanám, mivel nem magyaráznak varázslattal paranormálist. Az első évad nagyon erős dráma is Will miatt.
2022. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem meg fantasy is, a fantasy nem csak varázslat.


"Fő jellemzője, hogy a tartalma (történet/kép/hang) többnyire olyan elképzelt, mitikus jellegű, valamilyen tekintetben mindig irreális, az író által teremtett, csak annak fantáziájában létező alternatív világokba mint keretbe van ágyazva, mely felépítésében, fizikai és etikai törvényeiben, értékeiben, élőlényeiben, rokonságot mutat a vallások és mítoszok által megteremtett képzeletbeli világokkal. A fantasy ezek felépítésében – írótól, műtől függően – egyaránt (akár egyazon műben is) merít a gótikus romantika történeteiből, a középkori lovagvilág hősi énekeiből és lovagregényeiből, az ókori és kora középkori – különösen az északi, kelta, germán, skandináv – mítoszokból és eposzokból, illetve a vele rokon (de nem azonos) science-fiction műfaj által teremtett világokból."


Nekem pont hogy a horror nem itt kezdődik 🤗


De hát ízlések és pofonok.


A Netflix filmdráma kategóriába rakja, ami nálam magasan a legfurcsább besorolása, de ez van🤣🤣🤣

2022. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már második éved végénél járok 🤭😂 nagyon érdekes sori, hajnali 3ig néztem, szörnyű mennyire bele merültem.. Egy spoiler érdekelne csak arról hogy Bill/Will meg fog halni?! :(
2022. jún. 12. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ifjúsági~természetfeletti~sci-fi horror-dráma.
febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!