Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ez a film? Egy...

Melyik volt ez a film? Egy lánynak meghaltak a szülei autóbalesetben, majd furcsa hősökkel találkozott.

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban láttam egy filmet, de csak részletekre emlékszem. Egy lány szülei meghaltak autóbalesetben. Ezután találkozott valamilyen hősökkel, akik egy gonosz lény ellen harcoltak. Úgy rémlik, hogy a főhősnek kicsit Conan, a barbár kinézete volt. De ez a film a jelenben játszódott. Aztán a legvégén, amikor a lány magához tért a világ megmentése után, a szülei még éltek, és épp indultak volna valahova, ő pedig kivette a kulcsot a kocsiból, hogy nem engedi el őket, utána pedig találkozott a barátjával, aki átélte vele a hős-kalandokat.


Tudja valaki, mi lehetett a film címe?



júl. 17. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Malory szerint a világ
júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem arról van szó. Én ezt a filmet valamikor a 90-es évek közepén, max második felében láthattam szerintem.
júl. 17. 23:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. He-Man - A világ ura /Masters of the Universe/
aug. 15. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!