Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Transformers képregényben...

A Transformers képregényben Villámcsapás miért fordított hátat az Álcáknak?

Figyelt kérdés

Gyerekként álmomban sem gondoltam volna, hogy az Álcák közül ő lesz az, aki otthagyja őket, de továbbra is Álca maradt. Összebarátkozott Marissával, akitől kapott egy kutyát, akit végtelenül imád. Emellett szeret forgatókönyveket írni. Éli a saját életét a Földön.


Mi volt az oka ennek, hogy a készítők őt választották ki, hogy jó útra térjen? Számomra azért érdekes, mert eddig Röptűz volt a klasszikus, mivel ő is Álca volt, de átállt az Autobotok oldalára. (Később Drift is, de az más tészta.)



júl. 14. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem tudom, hogy az írók miért pont őt választották, de szerintem jól tették. Az általad felsorolt szereplők, mint például Drift vagy Röptűz is nagyon jók, de az ő átállásukat már sokszor megírták. Nekem személy szerint nagyon tetszett, hogy valaki olyan vált oldalt, akitől ezt nem vártam előre. Ugyanígy imádtam azt is, amikor Megatron állt át.

Visszatérve az eredeti kérdésedhez, szerintem az írók szerettek volna valami meglepő fordulatot írni, illetve tovább mélyíteni az álcák személyiségét, és úgy látták, hogy ezt a szereplőt így tudnák árnyaltabbá tenni. Az ő átállásával szerintem azt akarták megmutatni, hogy még a szokásos "középszerű" álcáknak is vannak olyan elnyomott vágyai, gondolatai, amelyek valójában eredendően jók. Például az ő esetében az, hogy neki ennyire tetszett a földi kultúra, csak mivel korábban vakon követnie kellett a hülye főnökét (Starscreamet), ezért nem igazán láthattuk ezt az oldalát.

aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti játékfigurájának dobozán az állt, hogy nem teljesen ért egyet az Álcákkal és inkább csak kényszerből harcol az Autobotok ellen. Ezt azonban a rajzfilmben és a képregényben nem vették figyelembe, hanem csak egy átlagos gonosz Álca mellékszereplőként kezelték. Bizonyára az eredeti karakterleírást vették alapul az írók, hogy végre kifejtsék a személyiségének ezt az elhanyagolt, elfeledett oldalát is.
szept. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!