Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik (elrablós, sorozatgyilk...

Melyik (elrablós, sorozatgyilkosos) film ez a vége alapján?

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy egy csaj egy pinceszerü helyiségben (talán egy családi ház pincéje) van fogva tartva ott egy mély kútszerü veremben, ami felülről nyitott. A fogvatartó egy erősen metroszexuális vagy inkább meleg beállítottságú csávó, aki szintén ebben az alagsorban közben zenére táncol és sminkeli magát egy tükörben és készülődik. van egy fehér kiskutyája is.


Arra is emlékszem, hogy a fogva tartott csajnak sikerül valahogy magához csalni a fehér kiskutyát és a kutyus lekerül hozzá valahogy a verembe. Van ott egy vödör is amin keresztül fel-le lehet engedni dolgokat. Mikor észreveszi a gyilkos, hogy ott van lent a kutyája akkor eléggé pánikba esik, de közben már egy rendőr(nő?) is a helyszínre érkezik...


kb ennyi van meg a fejemben.


Gondolkoztam, hogy melyik de nem tudom... nem a Hetedik, nem a Zodiákus, nem a Csontember, de valami hasonló kaliberü lehet.

Tudja esetleg valaki ez alapján?



#kiskutya #sorozatgyilkos #pince #fogvatartott nő
júl. 5. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A bárányok hallgatnak.


(Hannibal)

júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg... hogy erre miért nem gondoltam! Köszi szépen!!!
júl. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!