Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik kaland - akciófilm...

Melyik kaland - akciófilm lehet a 80-as évek VHS időkből, amelyben egy méretes mellekkel megáldott amerikai indián nő a főszereplő akcióhősnő?

Figyelt kérdés
Kissé ötvözi az Indiana Jones hangulatot, a korabéli lövöldöző, verekedő akciófilmekkel. Valami barlang jelenetekre is emlékszem. Talán kissé fantasy elemekre is. Megeshet, hogy nem csupán a nő volt a főszereplő, hanem pasi is volt mellette, de nem emlékszem erre. Az indián nő, kissé töltöttgalamb volt, akár Samantha Fox.

jún. 26. 18:35
1 2
 11/17 Jól van ez így? ***** válasza:

Ezek hasonlók:

A halál amazonjai az Avokádó dzsungel mélyén (Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death) [link]

A sólyom dühe (Raven Hawk) [link]

jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
#10 Neked nem osztottam lapot, én legalább megpróbáltam segíteni. ChatGPT és akkor mi van? Vagy kutassak fél órákat a neten?
jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
#12 nem kell kutatni, ha valaki tudja mert látta az adot filmet, az írja meg. A chat gtp hazugságait mit is meg tudjuk kérdezni, nem kellesz hozzá. ;)
jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%

"#10 Neked nem osztottam lapot, én legalább megpróbáltam segíteni. ChatGPT és akkor mi van? Vagy kutassak fél órákat a neten?"

Még jó, hiszen nem a tiéd a GyK. Ne, ne kutass, hanem nincs keresnivalód az oldalon, ha ennyire futja. Még a forráshivatkozáshoz sem értesz.

jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére ti itt olyan kib tökéletesek vagytok. Majd ha te megjelölöd a forrásodat, akkor én is.
jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
Legalább azt értsd meg, hon nem is a kérdésre "loptad" a választ.
jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki segítségét! Habár még nem találtam rá a filmre, ám tök jó filmötleteket adtatok, melyeket valószínű megfogok nézni retró hangulatomban. Ma is találtam a neten néhány VHS korabeli kincset.


A ChatGP használatával is lehet mutatni a segítségnyújtási szándékot, ám filmek terén a robotok csupán a tartalomleírásokra támaszkodnak a filmnéző emberekkel szemben, akik valóban látták a vizuális alkotást és az alapján képesek segíteni. A ChatGP keresés inkább írott tartalmak felkutatására alkalmasabb. (Habár, ezeknél is gyakran téved. Amit pedig nem tud, azt kitalálja a robot, ez nagyon betud zavarni a képbe, a hitelességbe. A virtuális robotok minőségi használatához egyenlőre speciális tudás szükséges, a ChatGP keresés, beszélgetés, utasítás, olyan mint amikor gyógypedagógus társalog autistákkal, fogyatékkal élőkkel. Ismeret és gyakorlat kell a speciális kommunikációhoz, hogy megértsük a szándékát, módszereit, gondolatmenetét. Átlássuk, mikor, miben téved, mely állításai valósak, hitelesek. Utasításoknál pedig az ő szájíze, gondolatmenete szerint adjunk parancsokat. Különben megy a saját "feje" után. Grafikus, videógrafikusként agyhugykövet kapok, amikor nem tudom megértetni vele az alapvető hülyeségeit. Pl. amikor olyan színeket talál ki, melyek semmikép nem lehetnek valósak az adott esetben, vagy amikor aránylag jól alkot meg képeket, de három kart vagy 3-4, esetenként 15 ujjat rajzol az embernek. Legutóbb egyik alakot háttal rajzolta újra és újra... Én nem kedvelem a robotokat! Fotóretusálást is inkább magam végzem, mert azokat is mindig hiányosan, rosszul, összevissza oldja meg.)

jún. 27. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!