Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szoktatok nézni csak azért...

Szoktatok nézni csak azért filmet/sorozatot, mert tetszik a főszereplő külseje?

Figyelt kérdés

jún. 26. 06:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán jellemző ez nálam
jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer fordult elő ilyen. Fantasy sorozat ajánlók között találtam rá A boszorkányok elveszett könyve című sorozatra. Elsőre nem akartam megnézni, mert nem érdekelnek a vámpírok, de aztán láttam, hogy Matthew Goode játssza az egyik főszerepet. Nem rajongok különösen a színészért, csak a Szökőhévben és a Downton Abbeyben láttam korábban. De ahogy magam elé képzeltem, úgy éreztem, nincs még egy színész, akit annyira el tudnék képzelni vámpírnak, mint őt.

A sorozat egyébként nem tetszett, de azért megérte megnézni, Matthew Goode-ban nem csalódtam: számomra azóta is ő a tökéletes vámpír.

jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen, de ha rossz a film vagy a sorozat, akkor nem nézem tovább.
jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Igen(:
jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem nem sohaa
jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Igen, sok filmet azért néztem meg mert Katalina Viteri színésznő szerepelt benne. Sajnos neki nincsenek annyira túl nagy szerepei a filmekben, sorozatokban meg úgy tudom hogy nem szerepel.

Ahogy a #7-es írta szimplán csak jó érzés a szememnek ha látom filmekben.

jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Igen Zac Efron filmeket kifejezetten.
jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!