Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The walking dead sorozatban...

A The walking dead sorozatban hogyan terjedt el a járvány?

Figyelt kérdés

Minden lehetséges teória vagy hivatalos verzió érdekel.


Régen láttam egy kis fanfict-et valahol, ami ha jól emlékszem arról szólt, hogy egy tudós valamiért szándékosan engedett el egy ilyen veszélyes vírust. Nem emlékszem már pontosan ezért szerettem volna újraolvasni, de már nem találom. (szerintem facebookon láttam és már nincs fent)


Nem tudom, hogy az tudós elvesztette a családját, és azért engedte szabadon a vírust amit vizsgált, vagy egy másik tudósra volt mérges és bosszúból fertőzte meg ezzel, de biztos vagyok abban, hogy úgy zárult a sztori, hogy egy katona megszegte a protokollt és az ő hibájából szabadult ki az intézményből a világba, ahol elkeveredett a levegővel és ezért fertőzött minden ember.



Ha valakinek megvan ez a sztori akkor hálás lennék ha le tudná írni, de ha van másnak is teóriája akkor azokat is szívesen elolvasnám ^^



(És tudom, hogy a többi Walking dead sorozatban is van egy-két szó a járványról, csak nem néztem meg mindet, a videók pedig leginkább angol nyelvűek ezért nemsok mindent tudok a hivatalos verzióról de érdekel az is)


Előre is köszönöm a válaszokat ^^



jún. 21. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs hivatalos verzió. A készítők egyszer rég beszéltek is róla egy interjúban, hogy a sorozat lényege sosem a járvány volt, hanem ez csak egy lefektetett egy szetet, a lényeg pedig a karakterdráma, illetve ahogyan az emberek igyekeznek túlélni, újra létrehozni egy társadalmat egy ilyen posztapokaliptikus világban. Szóval sosem tértek ki olyan részletekre hogy egyáltalán mi ez, vírus vagy bármi, honnan jött, gyógyítható-e, stb. A lényeg annyi, hogy ez egy tényező, amivel az embereknek együtt kellett élnie.
jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ^^ Mikor elkezdtem a sorozatot pont az ragadott meg benne amit te is írtál. A túlélésért folytatott harc lenyűgöző. Nem csoda, hogy már rengetegszer újranéztem az egész sorozatot, de vannak akiket a sorozat "tudományosabb" rész érdekel. Engem például mindkettő. Szerintem a nézők közül a legtöbben nagyon kíváncsiak, hogy hogyan kezdődött az egész és hogyan lesz vége. Remélem egyszer megkapjuk rá a választ.


Azt én is tudom, hogy sajnos még nincsen teljesen hivatalos verzió, de az univerzumban játszódó sorozatok már utalgatnak rá. (Primrose csapat, Violet csapat, Ohio, Franciaország Stb. Van egy pár ilyen magyar videó is amik mondanak pár dolgot ezekről)


Ugyan csak "hivatalos utalgatások" vannak még, de ahogy az a magyar videós is mondta, a sorozat afelé halad, hogy egyszer majd, egy ebben az univerzumban játszódó sorozat, talán megmagyarázza a járvány létrejöttét és elterjedését.


Addig is én szívesen olvasgatnék teóriákat és ha valaki felismeri ezt a régi sztorit is a tudósról, akkor nagyon hálás lennék ha leírná vagy megmondaná, hogy hol találom meg ^^

jún. 21. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet addig nyaggatják őket a rajongók, hogy valamelyik spinoffban egyszer majd tényleg kitérnek rá. De simán el tudom képzelni azt is, hogy a sok nyaggatás miatt mondják azt, hogy mostmár csak azért se :"D
jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!