Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná? (Elemi...

Valaki elmagyarázná? (Elemi ösztön)

Figyelt kérdés

Kedves Tagok! Tegnap megnéztem egy klasszikust,az Elemi Ösztön című filmet.

Lehet hogy hülyén hangzik,de én totál elvesztettem a szálat akkor, amikor Nick Pszichológusnője kezdett belekeverednni a dologba...

Akkor most ki ölt meg kit? Miért teljesültek be a könyvben leírtak? A végén Nick meghal,vagy csak poénból mutatják a jégvágót?



jún. 19. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az írónő IS gyilkos volt, csak kapóra jött a barna hajú csaj bosszúszomja, hogy rákenhessék a film eleji gyilkosságot. Nem lehet tudni, hogy meghal-e Nick, de valószínű, hogy igen.
jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért van ez, mert nem egy konkrét adatháttérrel rendelkező dokumentum film, hanem csak fantázia.

A nézőnek azt sugallja, hogy gondolja tovább a történetet, és ha valahol az életben lát egy jégvágót, akkor visítva meneküljön. 🤣

jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!