Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Még régen kicsiként néztem...

Még régen kicsiként néztem egy mesét/rajzfilmet és meg akarom nézni és nosztalgiázni! Mi a címe! Nagy kihívás lesz nektek megmondani mert még az AI sem ismerte fel az elmondásom alapján 😂! Melyik ez a mese?

Figyelt kérdés
Ezt mondtam az AI-nak: Melyik mese/ Rajzfilm ez? Csak robotok vannak benne! Jó robotok harcolnak benne a rossz robotok ellen! A csapatban akiket mi nézünk a mesében 5-en vannak! Az egyiküket zöldfülűnek hívja a csapat vezére! Van még rajta kívül 2 újonc egy lány és egy fiú akik azt hiszem testvérek(de az nem biztos)! A csapat egyik tagja megsérül mikor meg menti társát egy épülő börtönnél! Az épülő börtönnél egy sav lövő robottal harcolnak! A csapat vezetője is megsérül amikor egy ostoros, vírusos robot ellen harcolnak! A vírus átveszi a vezető fölött az irányítást és gonosz lesz!De utána meggyógyul! Így kellet neki magyaráznom mert nem nagyon értett semmit 😂

jún. 7. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Sokszor pontatlan volt az AI! Leírtam neki azt amit nektek, ő ugyan azt leírta és hogy szerinte ez a … mese de egyáltalán nem az volt! Vagy nem robotos volt vagy nem is arról szólt.
jún. 7. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyire régen voltál kicsi??

Hanyas években kell keresni??

jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most vagyok 16! Kb ovodás vagy elsős lehettem! Így az biztos hogy 2000 utáni! Kb ilyen 2010-15 között!
jún. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!