Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? A végén a...

Melyik ez a film? A végén a gonosz a macskába bújik.

Figyelt kérdés

Egy régi filmet keresek. Egy gonosz lény emberekbe bújik bele, és úgy gyilkol. A végén egy hajón vannak, és felrobbantják a gonoszt, de az egy macskába bújik, és elúszik egy aktatáskával.

Valószínűleg egy gagyi, zs kategóriás film, még gyerek voltam, amikor egy másolt videókazettán volt meg.



jún. 7. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Letaszítva (1998)


Mondjuk ez nem gagyi film..Lehet nem erre gondolsz.De a macskába költözö lény benne van.

jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a Letaszítva.
jún. 7. 19:31
 3/6 Jól van ez így? ***** válasza:
A vörös macska (1988) [link]
jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de A vörös macska sem az.

Amire emlékszem, ott egy normális macskába bújt bele a gonosz, nem egy ilyen gagyi plüssbe.

De tényleg nagyon gagyi film ez is, ahogy beletekertem.

jún. 7. 21:21
 5/6 Jól van ez így? ***** válasza:
Én is csak bele tekertem, de az a gagyi plüss bújt ki a normális macskából és a végén tényleg elúszik az aktatáskán amit oda dobnak neki, hogy ne a csónakba másszon vissza, csak előtte kiveszik a sok lóvét belőle.
jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, valóban vannak átfedések.

Az emlékeimben úgy van, hogy ég a hajó, és még látszik, hogy a gonosz emberi alakban még ott őrjöng az égő hajón, de a következő pillanatban már egy macska (egy rendes fekete macska) a vízben van az aktatáskával, arra nem emlékszem, hogy ezt a túlélők látják-e, de a néző számára egyértelmű az aktatáska tartalma miatt, hogy a gonosz most a macskában van.

jún. 7. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!