Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a videó kazettás...

Melyik az a videó kazettás film? Mi a címe?

Figyelt kérdés

Tehét kb 2010-ben vettem egy videókazettát amin volt egy film. Csak sajnos elfelejtettem a címét és akkor még kicsi voltam.

De elmélszem pár részretre.

A filmben egy kövérebb öltönyös fiatal ember volt a főnök. (20-25 éves) Valami fegyverük volt amit lehet hogy össze kellett rakni és valami fehér habot lőttek vele. (Ami miatt később megszilárdult az ember adszem.)


1. részlet: egy asztalos helységben takarított egy férfi és a végi odamegy a szekrényhez és kivesz belőle egy fehér-barna cipőt és magához szítja. (Érzelgős jelenet)


2. részlet: egy borbély szerű valamit is szétlőnek VAGY szétdobálnak azzal a habos izével.


3. részlet: valamit el akarnak looni és valami baseball ütős fugurák vannak ott ülnek a tetőn meg ilyennek. Sorba vagy egy csapet ember és mondják hogy add tovább és végül a kisebben fiú csattan az ostor mert ő az utolsó.


Remélem valaki tud segíteni mert már régóta keresem. Talán mafija szerüség de nem vagyok benne biztos.


Ja és az a húsosabb főszereplő igen csak forró fejű jól kioszt a filmben egy pár embert.


Köszönöm ha valaki segít.🙏🏼



jún. 2. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy kérdés szerűség iszonyat spk helyesírási hibával.
jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
jún. 2. 22:31
 3/3 Kedves Vezető ***** válasza:
23%
Arra hogy full troll a kérdés szerkezete, meg az egész tartalma.
jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!