Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki felvette videó kazettára?

Valaki felvette videó kazettára?

Figyelt kérdés

Halihó!


Régi Cartoon Network-ös, és Jetix-es rajzfilmeket gyűjtök, és csomó olyan sorozatba futottam bele ez idő alatt, aminek mára szinte se híre, se hamva, pedig gyerekként csomóan figyelemmel követtük. Ilyen például a Mucha Lucha, Ozzy és Drix, Edzőtársam egy majom, Hero108, stb.


Van élő ember a földön, aki ezeket valaha felvette? Vagy teljesen reménytelen a helyzet?



2018. máj. 8. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem..
2018. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel számos más rajzfilmet sokan felvettek, így biztosan volt valaki, aki felvette ezeket is, csak a kazetták az illető padlásán porosodhatnak, vagy az illető nem tudhat róla, hogy mások nagyon örülnének, ha nyilvánosságra hozná a kazettákat vagy azok tartalmát.


Így utólag nagyon sajnálom, hogy én nem vettem fel. Nem gondoltam volna, hogy egy nap boldogan visszanéznék valamennyit. :)

2018. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy meg ezek a rajzfilmek szerintem tuti fent vannak angolul, márcsak feliratot kéne valakinek készítenie hozzá. Bár én ezek közül csak az Edzőtársam egy majom mesét ismerem, abból van 1 rész magyarul fent.
2018. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!