Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan régi filmélményed,...

Van olyan régi filmélményed, melyet régóta keresel, de mivel nem tudod a címét így nem találod?

Figyelt kérdés

dec. 30. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A TV2-őn ment úgy 2008 körül, ami címre emlékszem (a nagy szívás) nem ad ki semmit. Annyira emlékszem, hogy egy autót építettek fűből, így akarták csempészni. Aztán meggyulladt, a füstjét egy szórakozóhely szellőzője beszívta és ott mindenki beállt tőle.
dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nekem időnként beugrik, még mindig nem találtam rá, pl. amikor hasonló filmet látok. Én egy sci-fi, horror filmmel vagyok így. De tartalmára is csak minimálisan emlékszem. Ez volt az első VHS filmem, persze másolt. Egy barátomtól kaptam a kazettát (Maxell), 1986-ban, amikor még lejátszóm sem volt. Ahogy az lenni szokott valaki rávett valami mást (valószínűleg ex-nejem). De még a címkét is lecserélte, így már akkor megszűnt az esélye, hogy emlékezzem a filmcímre. Annit tudok, érdekes címe volt, mint a Metamorfózis. Persze nem az, csupán hasonló. A film pedig az Alien: A nyolcadik utas: a Halál filmre hajazott.

Mai napig nem találkozzam vele! Szinte nulla az esélye, hogy megtaláljam.

dec. 30. 12:57
 3/22 Barnabas333 ***** válasza:
89%
Nekem volt ilyen, a dunán láttam egy 1964es akcióvígjátékot a 7x7et gyerekként. Persze akkor nem tudtam mit nézem, 20évig kerestem amikor egy ismerősöm megmondta a film címét. Pedig még Réz Andrásnak is írtam, de abból amit írtam neki nem jött rá.
dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Seracco ***** válasza:

Nálam az egyik ilyen film az amiben egy kislányt és az apját valami szervezet akarja elkapni mert a gyereknek valami földönkívüliektől való képessége van. Legalábbis úgy rémlik hogy azért akarják elkapni őket. Van benne egy földönkívüli csaj is aki a film vége felé az emberi külsejét az eredeti külsejére változtatja.


A másik meg egy négeres vígjáték amit videón láttam és amiből csak két mondat maradt meg nagyon.

Olyasmik hogy:

"Rajtam csak egy zokni volt és az is a farkamon."

"Akkor a farkad is be volt festve?! Akkor azért volt olyan szxr az íze!"

Mivel egy fehér pasas négernek tetette és amiatt befestette magát. 😀

dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Jól van ez így? ***** válasza:
100%

Nem a Star Crystal (1986)?

Nem rég már kereste valaki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Persze, van néhány! Például ezt a 2 kérdést én tettem fel:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Meg amit még anno apámmal láttunk egyszer a ‘90-es években, annyira emlékszem:

Egy kertvárosi kisgyerekes fehér családdal közeli barátságba kerül egy fiatal néger férfi, Simon (így is kell ejteni a nevét), aki egy “Jobb jövő” nevű alapítványnak dolgozik. Talán dráma vagy thriller lehetett, és olyan szürkés-komor látványvilága volt, mint amikor eső idején borús van.

dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Barnabas333 ***** válasza:
Egyébként a v mini fimsorozatot is keresem amit az Amerikai skye one adón adtak és sci fi és az idegenek ember bőrbe bújt gyíkemberek voltak. Kb. Az airwolf sorozat idején ment.
dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Amúgy a 7x7, olvastam róla, hogy Galla Miklósnak az volt gyerekkorában a kedvenc filmje, ezért későbbi együttese, a GM49 nevében is erre utal a szám!
dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Többször megkérdeztem már, de sosem kaptam választ :(


A Szív TV-n ment valamikor az 1990-es évek közepén, amerikai. Egy nagy koncertet rendeztek, arra igyekeztek repülővel és talán beszívott mindenki véletlenül. Egy jelenetre emlékszem, hogy a beszívott rocksztár brunyálni megy és a farka beszélni kezd hozzá. Bemutatja a farkát a vécében másnak is, aki azt a poént mondja rá, hogy oké, de kezet nem rázok vele.

dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én csak egy “beszélő farokról” tudok: a Hangyák gatyában, 3 része is van, de nem rémlik, hogy a srác rocksztár lett volna! :/
dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!