Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg kell néznem a Mandalórit...

Meg kell néznem a Mandalórit a Boba Fett könyve előtt?

Figyelt kérdés
Előbbi nem rokonszenves nekem. Fogom érteni a Boba Fettet, ha nem látom a Mandát?
2023. nov. 18. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Persze nem függ össze a kettő történet.
2023. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
77%

Szerintemérthető nélküle is, de a két sorozat összefűződik. Bobának bizonyos részei Mando részek.

Amúgy véleményem szerint a Boba Fett könyve harmatgyenge star wars tartalom -unalmas, kiaknázatlan, igazából nem is szól Bobáról - , de pl.az Andor sokkal, de sokkal színvonalasabb. Ettől függetlenül, remélem te élvezni fogod.

2023. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül csak elkezdtem a Mandalórit. Nem vagyok elájulva tőle, valóban nem éri el eddig az Andor szintjét. Sajnos ebben is ugyanazt csinálják, mint a legtöbb sorozatban, költségkímélés miatt teljesen felesleges párbeszédek és jelenetek.
2023. nov. 20. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!