Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Terminátor 7??

XXX540 kérdése:

Lesz Terminátor 7??

Figyelt kérdés
Láttam egy bejegyzést a facebookon(oldal nevénre nem emlékszem már), viszont youtubeon is van egy előzetes ahol ugye szokás szerint Schwarzenegger a jó, míg a rossz oldalt John Cena képviselné
2023. okt. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínű csak valami fan made cucc lehet, nem hivatalos előzetes. Mivel az utolsó két rész ipari bukás lett - jogosan - és anyagilag nagyon nem úgy termeltek ahogy kellett volna, így jegelték a dolgot.


Igazából az első két film volt ami tényleg kiemelkedett, a harmadik és negyedik amolyan szódával elmegy, az öt és a hat meg az a kategória, hogy kár volt elkészíteni.


Ami még értékelhető, és pont kezdett igazán izgalmas lenni az a Sarah Connor krónikái, de ugye azt meg elkaszálták.

2023. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2023. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én azt olvastam hogy James Cameron folytatja a franchise-t,de az új rész inkább a mesterséges inteligenciára fog épülni. Egy cikkben úgy nyilatkozott James Cameron hogy mivel az M.I.-re fog épülni az új rész így várni akar vele hogyan fog ki forrni technika. Schwarzenegger pedig azt nyilatkozta hogy: “A franchise folytatódik. Én végeztem.”

Szóval az alapokról lehet már tudni pár infót viszont a debütálásról még semmit. Ennek valószínűleg az is az oka hogy jelenleg leköti az avatar 3.

2023. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1-es

A Sarah Connor krónikái szerintem is nagyon jó lett kár hogy nem folytatták.

Egyébként szerintem a sötét végzet kifejezetten jó lett,az alternatív valóság ötlete nagyon átjött. A 3,4,5 viszont nem igazán tetszett. Persze az 1-2.részt szerintem már semmi nem múlhatja felül.

2023. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy mesesorozat fog jönni, valamelyik streaming szolgáltatónál. A történet dióhéjban annyi lesz, hogy valami tudós ki akar fejleszteni egy " anti-MI "-t a Skynet ellen, és egy női terminátort fognak visszaküldeni, hogy védje meg. De mindjárt megpróbálok rákeresni pontosan mi is ez.
2023. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2023. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!