Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni legálisan,...

Hol tudom megnézni legálisan, magyarul az Elemi c. (2023) filmet ingyen?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 19:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Már nem kell a válaszotok, míg ti csak utalkoztatok kaptam választ mástól, és k÷pzeljétek. Ugyan olyan bejelentett legális oldalon találtam mint pl a YouTube.

Borzalmas hogy vannak ilyen emberek mint ti. Akik azért élnek hogy mindenkit utaljanak. Legalábbis az interneten. Ha oda !kelnek életek már nem lenne ilyen nagy szátok.

2023. szept. 23. 20:13
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Akkor most ha lehiggadtál, olvasd vissza amit írtunk, és értelmezd, mert nincs igazad.
2023. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Akkor pl a YouTubeon nézni filmet vagy akármit törvénytelen? 😂😂

Csak feltölteni szabad. Húz akkor nagyon sok embert be kellene már bortönözni.

És nem nem azt szerettem volna hogy valaki belinkelje, hanem hogy pl hol találom. Mert az hogy megnézni hol lehet egy folyamat olyan kérdés már van itt fent és hogy megemlítették a YouTubeot vagy ilyesmit abból nem lett baj képzeld. Én nem azt szerettem volna hogy isten örs vagy dongold a sárga földig egy platformot. Hanem hogy csak nevéhez meg. Az is illegális ha valaki azt mondja itt hogy YouTube, vagy hogy IPhone, vagy hogy Samsung. Ezek is cégek. És az hogy megemlited az nem hirdetés és nem is gyalázás és semmiféleképpen nem szeg iparjogvédelmi szabályokat. ISTENEM ! Miért teremtettek ilyen embereket!? 😂😂😂

2023. szept. 23. 20:20
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Hogy a jó Istenbe lehet valaki ennyire hülye?!

Hogy lenne már legális, ha ingyenes?!


Azért találod meg INGYEN bizonyos oldalakon, mert feltették oda mások. De nem oda gyárották. Ennyire nem lehetsz ostoba b@szki...

2023. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Rtl klubbon vetítik.


Egyébként a Disney+ fizetős, de ha van disney+-od akkor már kapásból meg tudod nézni ingyen.


Másik lehetőség hogy átmész barátodhoz/barátnődhöz akinek van és meg is van oldva.


Már ha van ilyened. :)

2023. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha már a legalitást emlegeted, akkor légy következetes!


Legális ott megnézni, ahol maga a jogtulajdonos tette elérhetővé, vagy vele ilyesmire szerződött partnerek (film forgalmazók, tévé társaságok) tették elérhetővé.


Ahol valaki illegálisan teszi elérhetővé, ott nem legálisan elérhető és ha te ott nézed meg, akkor ugyan magát a lopást technikailag nem te követed el, de a lopás által ingyen elérhető dolog hasznát élvezed.

Nem tolvaj vagy, ezzel valóban ne vagy vádolható, te csak átveszed az orgazdától a lopott szajrét, miközben pontosan tudod, hogy nem legális úton került hozzá. Amit te elkövetsz az jogilag valóban nem büntethető, de ettől még nem legális forrásból nézed a filmet.


A YouTube-ra és minden más videó megosztóra is tilos ilyen filmeket feltölteni. A nagy cégek komoly erőforrásokat is mozgósítanak érte, hogy ezt minél inkább megakadályozzák. (A kisebb cégek, mint Videa és társaik meg kevesebbet tesznek érte, mert jóval kisebbek, kevésbé piszkálják őket, így kevesebbet is kockáztatnak vele.) Viszont attól, hogy valamit technikailag képes valaki feltölteni és MÉG nem törölték le, attól nem lesz legális a tartalom. Ez csupán annyit jelent, hogy a legalitásnak technikailag érvényt szerezni nehezebb, mint amennyire hatékonyan az illegalitás terjed.


Ezzel a megoldással semmivel nem legálisabb a film nézésed, mint akkor, ha bármelyik másik illegális film megosztó oldalról töltenéd le a filmet.

2023. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy az ilyen emberek azt vágják, hogy ha senki sem fizetne ezekért a platformokért, akkor a filmek gyártása is leállna?
2023. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Thunderfairy ***** válasza:
41%
Kérdező mond neked valamit a torrent szó? Ingyen letöltőd a megfelelő oldalakról. ENNYI.
2023. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!