Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni legálisan,...

Hol tudom megnézni legálisan, magyarul az Elemi c. (2023) filmet ingyen?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Disney+
2023. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De az nem nagyon ingyenes...
2023. szept. 23. 19:22
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Így igaz. Fizetős dolgot ingyen megszerezni viszont lopásnak hívják. Nem zavar ha csinálod, csak ez magánügy, ne reklámozd. Segítséget az oldalon nem kérhetsz büntetendő dolgokban.
2023. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már bocs de ha fent van a mentén mert valaki le töltötte a fizetős oldalakról és feltöltötte a merre az nem lopás. És én erre vagyok kíváncsi. Akkor tudnék "ellopni"egy filmet ha feltornénk a fizetős oldalt és úgy néznek meg. De nem ezt teszem hanem megkérdeztem hogy valaki tudja hol tudom megnézni onnan hogy valaki feltöltötte. De ennyi erővel az is lopás ha a tvben leadott reklám tol csinálok egy képet vagy egy videót. Nem? Meg akkor az is ha fel megyünk Pl a videara és onnan nézünk meg egy filmet. Már bocs de ha ma olyan napod van hogy belekoss a másikba akkor engem hagyjál ki a listájáról kosz
2023. szept. 23. 19:34
 5/18 A kérdező kommentje:

Nézd már meg hogy mit írtam oda. LEGALISAN !!

Ez a szó azt jelenti hogy törvényesen, hogy amit nem bűntett a törvény mert szabad.

Vannak bajok fent az emeleten. És milyen jogon jössz ahhoz hogy így beszélj velem? Hmm? Nem tudod ki vagyok. Én sem hogy te ki vagy. Nem nevezlek semmisnek mert nem ismerlek. 3 diplomam van. Ez mellett 15 éve wing tshunozok. Tessék van képed már rólam. Így beszélj velem. És kezdj el tanulni magyarul mert a szöveg érzéssel vannak gondok. Az írtam hogy legálisan. Olvass. Hidd el nem olyan nehéz.

És ha ki akarod élni a dühös akkor a saját súlycsoport pedál kezdj ki. A lányoknak akartam örömét okozni mert meg akarta nézni a filmet. Ha nem tudsz válaszolni akkor csá. Nem kell fel tartani. Ajánlom hogy irat közt le ha csak ilyen válaszokat vagy képes.

2023. szept. 23. 19:53
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Legálisan nincs ingyen. Az illegális megosztást itt nem linkelhetik be, mert szabálysértő. Disney+-on megtalálod legálisan, ami egy fizetős platform.
2023. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Amúgy ez most olyan kérdés mintha azt keretében hol tudom megnézni a Gagyi mami c. filmet. Csak annyival másban hogy nem azt keresem. Akkor valószínűleg kapnek olyan választ hogy pl a videa vagy a YouTube, amúgy meg semmitől nem várom el hogy belinkelje nagy okos. Csak annyi hogy milyen platform... Amúgy meg ha itt tartunk az is szabály ellenes hogy le vagyok kutyázva, meg a sértegetőzés is.

Ennyi errovel én is csinalhatom nem? Nah én be leszek jelentve... Viszont a többi előttem lévő 5 6 felhasználó nem. Érdekes. .

És de van olyan hogy legálisan és ingyen Pl YouTube, ingadavideó, videa, filminvazio. Ezek mind legális filmes platformok. Ilyeneket gondoltam, mert csak ennyit ismerek és reménykedtem benne hogy legalább egy normális ember rátalál a kérdésre.

2023. szept. 23. 20:08
 8/18 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék hogy akik kedvesek és megértőek, turelmesek veletek, azok tudják hogy belül csak terméketlen düh és gyűlölet van még olyanok iránt is akiről annyit nem tudnak hogy fiú vagy lány... El kellene gondolkodni hogy mennyire is joszivuek. Mert ha a 90-80%a a válaszoknak ilyen akkor el kell mondanom hogy annyi kedvesség szorult beletek mint köröm alatt a piszok.
2023. szept. 23. 20:11
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

A platform legális, a feltöltés szerzői jogsértés. Ha belinkelik neked a videáról a filmet, le fogják a moderátorok törölni a választ, mert tilos szerzői jogsértő hivatkozást közzétenni.

A platform legális csak, NEM a feltöltés. Ezt kevered.


Szabályzat (bár nem tudom miért kell ez a sok szájtépés, már rég törölni kellett volna a kérdést):

"(c) Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely mások szerzői jogát, iparjogvédelmi, illetve védjegy jogát, jó hírnévhez való jogát, becsületét vagy méltóságát sértheti, ilyen tartalomra utalni, vagy ilyen tartalom használatára a Felhasználókat buzdítani."

"(m) Tilos bármilyen jogsértő tartalmat elhelyezni, jogellenes cselekmény vagy bűncselekmény elkövetésére felhívást közzétenni, vagy erre utaló magatartást folytatni, illetve büntetni rendelt cselekmények (bűncselekmények, szabálysértések) elkövetéséhez bármiféle tájékoztatást adni."

2023. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

"Ezek mind legális filmes platformok. "


Ahova legálisan feltöltheted a SAJÁT szarodat. Nem másét.

2023. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!