Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Ryan...

Mi a véleményetek a Ryan közlegény megmentése című filmről?

Figyelt kérdés

2023. szept. 18. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Még moziban láttam...


Az eleje jó, de gyorsan propagandává válik. Pár éve próbáltam megint megnézni, de csak pár percig jutottam.

2023. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó film, Spielberg egy zseni. Egy nagy visszatérő "hibája" van, de ez persze ízlés kérdése: túlságosan hollywoodian hatásvadász, ezért émelyítően pátoszos tud lenni.
2023. szept. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Régen láttam, akkor nem értettem, hogy miért teszi kockára egy csomó ember az életét csak azért, hogy megmentsenek egyet. Meg ha jól emlékszem, többen meg is halnak a mentőakcióban.


Aztán lett egyszer egy amerikai munkatársam, aki elmondta, hogy Amerikában nem sorozhatják be azokat a férfiakat, akiknek nincs több férfi testvérük azért, hogy tovább tudják vinni a nevet és a vérvonalat. Azt hiszem a Ryan közlegény megmentése is erről szól, hogy meghalnak a tesói, ezért őt ki kell menekíteni.


És megkérdeztem a munkatársamat, hogy tényleg van ilyen, hogy valakit kimenekítenek a háborúból azért, hogy továbbadhassa a nevét és a vérvonalat? Mire ő: Nincs. :D Szóval ennyit erről.

2023. szept. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a partra szállás jelenet maradt meg belőle.
2023. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Sz*r.

A kortárs Az őrület határán ezerszer jobb.

2023. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sz.r, Kelly hősei, Halál 50 órája sokkal realisztikusabb..
2023. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy pátoszos, de baromi jól átérezhető.

A háború kemény és abszút mocskos esemény.

Nekem a top 20ban van.

2023. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!