Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Disney plus vélemények?...

Disney plus vélemények? Megéri előfizetni rá?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a disney által készített tartalmakat vagy nem?
2023. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri. A Star Wars, Marvel, Disney mese hármas kombón kívül is van sok tartalom. De elvileg előfizetés nélkül is meg lehet tekinteni a kínálatot.
2023. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó tartalmai vannak emellett rengeteg 20th centaury fox studios film is van tengerszám
2023. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megéri. Főleg, ha van gyerek a háznál.
2023. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megéri, ha meg esetleg mégsem tetszik, lemondod.
2023. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megéri.

Ha szereted a disney tartalmait ,mint példáúl én akkor megéri :)


Én sokáig netflixes voltam ,de ott végignéztem azokat a sorozatokat ,amik engem érdekeltek.Vagy amit nem tudtam azt is azért ,mert még nem adták ki az új évadokat én pedig nem fogok várnirá ezért mentem át a disney+ra.


Illetve azért is ,mert nagy Star Wars rajongó vagyok és már hiányzott ez a téma.Igazából ez volt a fő fő motivációm erre másodsorban pedig az ,hogy a netflixen mindent végignéztem ill amit nem azt azért ,mert még nem adták ki az új évadokat ,de ha kiadják lehet ,hogy párhuzamosan fogok a kettőre előfizetni addig amíg végig nem néztem őket.De azután egyértelmű ,hogy a disney+ lesz az ,ami állanó marad.

Ennek az oka a Star Wars,Doktor Who(ha jól tudom akkor idén fogják kiadni a teljes sorozatott a disney+on.Már most is vannak fent részek ,de az nem tartalmazza a teljes sorozatott.)


De ha nem tetszik akkor annyi ,hogy lemondod.Én most jelenleg már egy hónapja vagyok tag.

Ha 14napon belül lemondod akkor nem vonja le róla a pénzt a bankártyáról.

Ha jól tudom.De egyébként kiírja a weboldal azt ,hogy ez hogy van.

ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!