Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki megtudná mondani ennek...

Valaki megtudná mondani ennek a filmnek a címét?

Figyelt kérdés

Már régóta keresem ezt a filmet , de még a címére sem emlékszem ...

2000 körül ment az HBO műsorán .

Van benne egy gazdag apuka aki vesz a fiának egy piros kocsit valamilyen alkalomból , de fiúnak nem tetszik , mindig az apuka stílusát akarja a fiára eröltetni .

A srác valami multireklámon meglát egy lány képét és meg akarja keresni , nagy útra indul , de elötte kap valakitől egy biliárdgólyószerű izét ami mindig segít neki dönteni a dolgokban .

A piros autóját leöntik fehér festékkel , és egy hasonlót köröz a rendörség , tévedésből lelöki az autót egy szikláról.

Vannak benne különböző államok amikkel a srác az útja alatt találkozik . Van ügyvédállam , stb...

A végén megtalálja a csajt ...

Ennyire emlékszem , ha valaki megmondaná a címét , 1000 köszönet érte !


2010. okt. 8. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

hali! 2 napja elolvastam a kérdésedet, és azóta állandóan azon gondolkozom, h melyik film lehet az, mert én is láttam, és nem igaz, h nem akar eszembe jutni!!, és tökre megnézném megint.. és végre megtaláltam!! :D :D :D

Cím: Úttalan út

2010. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10000 köszönet , már 1.5 éve gondolkozom rajta és keresem ezt a filmet , nagyon jó hogy megvan a címe !!! :D
2010. okt. 11. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!