Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi történt volna,...

Szerintetek mi történt volna, ha "L" találta volna meg a halállistát? Személyisége hasonlít Kiráéra, tehát ő is kiváncsi és akaratos (? )

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudná a Death Note-ról beszélek..
2010. okt. 8. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem használta volna szerintem úgy, mint Light, bár lehet, hogy kirpbóálta volna, pl két bűnözőn, de az is lehet, hogy nem vette volna valódinak, és kidobta volna a francba. Jobb ez így, hogy Light találta meg. A végére nem volt már annyira szimpatikus, meg bejöttek olyan idegesítő szereplők, mint Near és Misa...:@ A történet vége szerintem nagyon nincs jól megcsinálva :@
2010. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És szerinted, kérdező?
2010. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hmm , jó rég láttam már ezt , szerintem kipróbálta volna , de max magán .
2010. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem is..Ahogy "L"-t ismerjük ezt biztosra kipróbálta volna. :)
2010. okt. 8. 14:32
 5/9 A kérdező kommentje:
14:23 miért, mert olyan emósnak néz ki? XD
2010. okt. 8. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, Misát azért, mert buta, és elrontott néhány dolgot, Neart meg azért, mert egy nagyon gyenge húzás volt az író részéről, hogy "hopp, L meghalt, de nem baj, úgyis van egy iskola, ahol pót-L-eket gyártanak, így beteszünk egy idegesítő személyigésű fehérhajú kislá...fiút, és már is kész" :D :P
2010. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
simán kipróbálta volna de szintem jó volt a vége épp kezdett Kira +nyugodni L halála után aztán jön 1 N megint áll a bál jól+csinálták pedig lehet valakiknek már eröltetett volt az N es részektől az íróktól se semmi ki találni 1 ilyet 1 füzet amivel ölni lehet hogy pattanhatott ki annak a fejéből aki kitalálta furcsa lelki állapotban lehetett
2010. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem is kipróbálta volna, L :D de akkor teljesen más kimenetele lett volna.

én szeretem Neart és Misát:D lehet kötekedni..

2013. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sagitta válasza:

Hehe, ez a kérdés még sosem fogalmazódott bennem, pedig nagyon nagy rajongó vagyok. :D

Szerintem tuti kipróbálta volna L egy-két édesség zabálása közben. :D Egyébként eredetileg Light is jó ember volt, szóval lehet hogy a lista ugyanazt hozta volna ki L-ből is. És akkor lehet hogy Light nyomozott volna a rendőrségen belül az apjával együtt. :) Ja és Ryuk rászokott volna a kávéra és az édességre! :D

2014. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!