Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen Johnny...

Szerintetek milyen Johnny Depp személyisége?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátságos, szeretteiért bármit megtevő, kicsit bolondos, de amit kell, azt komolyan vevő, nem beképzelt, két lábbal a földön álló személyiség lehet szerintem. De biztos megvannak a rossz tulajdonságai is, de azok alapján, amiket eddig olvastam róla (interjúk, cikkek stb.), szimpatikus embernek tűnik!
2010. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is eleg szipmatikus, de szerintem egy embert semelyesen is kell ismerni ahoz, hogy meg tudjuk itelni a szemelyiseget
2010. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másodiknak mindenképp igaza van abban, hogy személyes ismertség alapján sokkal jobban látnánk, milyen is valójában. Így viszont csak spekulálhatunk azok alapján, amiket látunk/olvasunk/hallunk róla, pedig lehet, hogy mindez csak a kifelé mutatott arc, szimpla póz (nem tartom valószínűnek, de nem is elképzelhetetlen).

De ezt mi tényleg nem tudhatjuk. Nekem az a véleményem, amit leírtam, de persze könnyen lehet, hogy tévedek. :)

Első voltam.

2010. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első tulajdonképp tökéletesen összefoglalta :) példákat inkább nem írok, mert végtelen lenne a listám. igen, lehet, hogy van amiben más, de a lényeg, hogy vicces, jó ember. és ez a lényeg :) szeretem nagyon.
2010. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpatikus. amúgy szerintem nem normális.:D annyira jó színész hogy biztos van egy kis beütése,de jó értelemben.:D
2010. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel nekem nagyon régóta kedvencem,már nagyon sok mindent "összeállítottam" magamban róla.A cikkek és interjúk alapján egy vagány,rendkívűl intelligens,gondoskodó,szórakoztató,nemeslelkű ember.Az utóbbi szó kapcsán, szeretnék megosztani veletek egy pici történetet,de lehet,hogy már hallottatok róla.Amikor Johnny kislánya,Lilly-Rose bekerült a kórházba,(veseleállás)és az orvosok meggyógyították,Johnny több millió dolláros jutalmat adott a kórháznak,+ 4 órán keresztül olvasott fel meséket a gyermekklinika betegeinek Jack Sparrow-jelmezben. :)

Ez egyáltalán nem lett volna kötelessége,de mégis megtette,és akik Johnny Deppet ismerik,tudják,hogy nem a hírnév,meg a "fényezés" miatt volt ez.

2010. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nemrég megtámadta egy üveggel egy ember, és ki akarta rabolni. de mikor meglátta ki az, közölte, hogy Jack Sparrow-t nem lehet és nem is akarja kifosztani :D Johnny még így is nagyon jó volt hozzá, adott neki egy csomó pénzt, hogy hozza rendbe az életét!
2010. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
huhh...milyen jó jack sparrow-ak..
2010. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!