Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri előfizetni SkyShowtimera?

Megéri előfizetni SkyShowtimera?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem elsőként, akik már megtették. Mik a tapasztalatok eddig? Tudom, hogy csak korlátozott ideig ilyen olcsó, illetve azt is, hogy nyugi, még fog bővülni a tartalom, de azért nem mindegy, hogy a bevezető szakaszában milyen benyomást tud kelteni a felület.

2023. febr. 15. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Ha van virágbolti hozzáférésed, akkor egyik ilyen hülyeség se éri meg. Én se fizetek elő ilyen botorságokra.
2023. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy rokon fizetett elő rá, így meg tudtam nézni milyen. Maga a felület teljesen rendben van, legjobban a Disney+-éra hasonlít. Akadozásmentesen használható, természetesen itt is lehet csinálni saját listát, ezzel nem volt problémám. Maga a kínálat annyira nem győzött meg eddig, de ha tényleg folyamatosan bővül, akkor lehet annyira jó, hogy megérje az árát, mert legalább olcsó. Szerintem keress rá, hogy kb. mik vannak fent és ha most is vannak azért, amiket megnéznél, akkor próbáld ki. Ha nem, akkor meg várj és majd kiderül mi lesz belőle. Igaz, hogy akkor valamivel drágább lesz, de inkább az, mint hónapokig úgy fizess most, hogy nem is használod.

Én nem sok mindent találtam jelenleg rajta, de ez nyilván ízlés kérdése, így a meglévőek mellé erre nem fizetnék elő.

2023. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mikor megláttam hogy mikből áll össze, ugye 8 studió, vagy film vállalat (dreamworks, nickelodeon, paramount+ /pictures, peacock, showtime, sky, universal) én totál úgy voltam vele hogy így baromi jó dolgok lesznek fenn, mert külön-külön nagyon szeretem ezeknek a tartalmait, így meg is vettem a streaminget és hát nagy csalódás, bár nyilván most indult és gondolom töltögetik idővel fel a tartalmakat, de sajnos eddig édes kevés, pl star trek műfajból is hiányoznak filmek sorozatok, van olyan film ahol a második rész van csak fenn 3 részből (1. és a 3. hiányzik) stb..


pl vissza a jővőbe első és harmadik része fenn van de a második nincs :))


szóval érződik hogy töltik fel szép lassan tartalmakkal, de egyelőre lassúnak tűnik ez a folyamat

2023. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Előfizettem és nagyon megbántam. Nem működik Linux alapú gépeken! Semmilyen gépen! Senkinek nem ajánlom!
2023. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jelenleg nálam nem jegyzi meg webes felületen mit néztem vagy hogy hol járok épp a filmeknél / sorozatoknál :/
2023. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbaidőszakon vagyok, nem gondolom, hogy gyakran elő fogok fizetni, de néha felmegyek rá spongyát nézni, jó, hogy fenn van. Szerintem jó a SkyShowtime más miatt is
2023. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!