Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Skyshowtime mikor indul...

A Skyshowtime mikor indul Magyarországon és vajon milyen sorozatok lesznek fent, pl Esküdt ellenségek várható?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontos dátum még hivatalosan nincs, csak hogy február, de több országban is február 14-én indul a szolgáltatás, így valószinű nálunk is.


[link]


Ugyan, ezek csak a magyar lokalizációval rendelkező sorozatok, de itt van egy folyamatosan bővülő lista, mik lesznek megtalálhatóak magyarul rajta sorozatok terén. Bár valószinű lesznek ezek mellett sorozatok, amiken (jelengleg) nincs magyar felirat/szinkron, ezek itt nincsenek feltüntetve (még).

2023. jan. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már bejelentették, hogy nálunk is február 14-én indul, már van reklám is róla:

https://www.youtube.com/watch?v=w3qEbRtyKjQ


Esküdt ellenségek (Law and Order) van a korábban linkelt listában.


Az is jó hír, hogy az HBO-ról lekerült Besúgót és másokat is átvesznek. Viszont sok minden mással elég nagy a káosz, hogy mi kerül fel és mi nem. Paramount+ saját sorozataiból úgy fest, hogy kimondottan sok minden nem lesz majd elérhető az induláskor és ki tudja, mikorra kerülnek majd fel. Az is nagy kérdés, hogy mennyi mindenhez lesz szinkron (és hogy milyen minőségű). Mondjuk engem a szinkron pont nem érdekel, csak angol nyelv legyen.

2023. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!