Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak rám nincs hatással ez a...

Csak rám nincs hatással ez a sorozat? És a főszereplője sem! Wednesday

Figyelt kérdés

Nekem ez

µurvára nem jön be hogy ezzel a nővel mémeket szerkesztenek. Nem vicces. Ez annyira xar! Nekem nem vicces a csaj!! És túl idős a szerephez. Persze jól néz ki de nem néz ki tizenhat évesnek egyáltalán! Meg a sorozat is nagyon xar! És az egész csaj a beszédével együtt, sem vicces. Értem én a fekete humort. De ..egyszerűen én nem vagyok odáig érte. Lehet hogy azért mert én már régóta olyan vagyok mint ez a Wednesday! Lehet nekem ezért nem vicces?! Régóta gyűlölöm az embereket. Nem félek a haláltól annyira. Egy két jó beszólások vannak benne pl. kis halálcsapdám. Mindenki teljesen odáig van ezért a sorozatért. Nem értem miért! Bennem semmi új érzést nem keltett. Semmi új gondolatot. Csak azért nézem meg, hogy ne maradjak le a többiektől. Dögunalmas.


2022. dec. 14. 23:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%
Nekem bejön a sorozat, a kedvencem a vérfarkas csajszi, ő rája verem a kis eszközömet 😂
2022. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18%
nem értem miért értékelitek le a 21-est. Ti kire veritek a sorozatból a Biancára ?
2022. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
17%
Hát ezaz
2022. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Olyan vagy mint Wednesday ? Akkor törd össze a telefonodat és vegyél írógépet. :D
2023. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%
#25 szerintem Jenna Ortegát a való életben Xavier fűzögeti😄
2023. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
22%

Na és eljutottunk oda hogy ki kit rak meg

Zseniális XD

2023. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!