Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak rám nincs hatással ez a...

Csak rám nincs hatással ez a sorozat? És a főszereplője sem! Wednesday

Figyelt kérdés

Nekem ez

µurvára nem jön be hogy ezzel a nővel mémeket szerkesztenek. Nem vicces. Ez annyira xar! Nekem nem vicces a csaj!! És túl idős a szerephez. Persze jól néz ki de nem néz ki tizenhat évesnek egyáltalán! Meg a sorozat is nagyon xar! És az egész csaj a beszédével együtt, sem vicces. Értem én a fekete humort. De ..egyszerűen én nem vagyok odáig érte. Lehet hogy azért mert én már régóta olyan vagyok mint ez a Wednesday! Lehet nekem ezért nem vicces?! Régóta gyűlölöm az embereket. Nem félek a haláltól annyira. Egy két jó beszólások vannak benne pl. kis halálcsapdám. Mindenki teljesen odáig van ezért a sorozatért. Nem értem miért! Bennem semmi új érzést nem keltett. Semmi új gondolatot. Csak azért nézem meg, hogy ne maradjak le a többiektől. Dögunalmas.


2022. dec. 14. 23:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

christina ricci volt a legjobb wed'... iszonyú jól hozta a gótikus, freaky kiscsaj karakterét, én anno még féltem is tőle gyerekként.

ez az ortega lány helyes, babaarcú, felkapott, de egyáltalán nem sikerült úgy megformálnia wednesdayt, ahogy sztem kellett volna.

2022. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
35%

#11 Nem volt célja Tim Burtonnak egy jobb sorozatot csinálni mint az eredeti Wednesday!


Szerintem nem néz ki idősnek Jenna Ortega. Sőt mikor megtudtam, hogy ő 20 éves a való életben seggre ültem! Kinéz 16-18nak! Nézd meg a Sikoly 5 filmet, abban is milyen fiatalnak néz ki!

Nem lehetett a színész egy 14 éves mert nem tudja ilyen jól eljátszani a szerepét. És szerintem Jenna Ortega tökéletesen alakitotta Wednesday Addamset!

2022. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

12

sehol nem írtam, h. idősnek találom ortegát, pontosan tudom, h. 20 éves, és láttam a sikolyban is.

nem az életkorával van baj, hanem h. nem hozza azt a horrorkaraktert.

bulifeelinget áraszt, nem misztikumot és melankóliát, sztem ez a 2 jelző illett legjobban az eredeti wednasdayre.

a misztikum és melankólia.

2022. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem fog megállni a mémeknél. Akkora a hype, hogy cosplayezni is fogják és mindenki úgy akar majd öltözni, sminkelni és viselkedni is, ahogy ezt eljátszották Harley Quinn-nel. Nyakamat teszem rá, hogy farsangon ez fog tarolni az iskolákban.
2022. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
#13-as, viszont azt is vedd alapul, hogy ez nem folytatás, hanem úgymond önálló sorozat, ami a már ismert karakterekkel készült. Tehát oké, hogy ahhoz hasonlítják az embereket, de ez afféle újragondolás és hiába nem olyan Wednesdayt kapunk itt, mint amit ott megszoktak az emberek, ez nem azt jelenti, hogy ez hiba vagy rossz lenne. Teljesen új köntösbe lett helyezve az egész és ebben a korban, ezzel a nézőbázissal kell siekreset alkotni és szerintem kifejezetten sikerült annak ellenére, hogy én sem lettem rajongója, de az érdemeit elvitatni sem érdemes. Azt megértem, ha te kedveled a régit és emiatt nem jött be az új, de ettől még nem rossz. :)
2022. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%
Komolyan leértékeltek? Beszarok 🤣🤣
2022. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én biztos hogy nem! 16. Engem is lehúznak csontig, ha olyat válaszolok ami sérti az érzéseiket! Ha lehetne fel is darabolnának, felégetnének élve, felakasztanának, ledarálnának, elásnának, eltemetnének, megnyúznának leköpdösnének stb. A véleményért sokan ölnének! Ismerem már én az embereket! Ezért is gyűlölöm őket! Tisztelet a kivételnek, már ha van!
2022. dec. 16. 10:46
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

15

értem, eddig is értettem, azt pofázom, h. nekem ez nem jön be.

ortega vagon pénzt keres vele, és most mindenki utánozza a stílusát és baromi nagy hype,csak nekem ez tök indifferens, mert ha megfeszülsz sem tetszik nekem.

az eredeti karakter inherens része volt Wed' bizarr, titokzatos lelkivilágának a megjelenítése, ő egy horrorkarakter volt, azért imádták a zsáner rajongói.

most kaptunk egy erős szexuális kisugárzással rendelkező, bulizós, babaarcú Wed'-et, és ez nekem mint horrorrajongónak nem jön be.

2022. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem érted, mert konrkétan azt írtad, hogy "egyáltalán nem sikerült úgy megformálnia wednesdayt, ahogy sztem kellett volna".


De mivel ez nem folytatás így nem is "kellett volna" úgy megfogni a karaktert, ahogyan azt te elvártad volna.


Az, hogy neked nem tetszik az tök oké, elfogadom, de ez nem egy folytatás, így szerintem nem feltétlen releváns az, hogy "nem olyan, mint az eredeti".


De ez csak az én véleményem. Ha ezekután sem értünk egyet, elfogadom.

2022. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jött be igazán, de ettől még egyszer nézhető. Valóban elveszítette az én szememben is azt a misztikusságot, ami a 90-es években készült filmekben nagyon megfogott. És nem feltétlenül csak Wednesday karakteree sínylette meg ezt a változsát, de a szülőké sokkal inkább. Az ő jeleneteik annyira kínosak voltak, hogy nézni is fájt. Nem a színészeket minősíteném ezzel, mert mindkét színész elég neves és sokat tettek le az asztalra, tehát ne értsetek félre. Vagy rossz instrukciókat kaptak, vagy nem tudom, de rettenetes volt mint Gomez, mind Morticia. Semmi nem volt meg abból az eleganciából, kifinomultságból amit anno a filmekben belevittek. Izéről pedig ne is beszéljünk, aki sminkel és manikűröz. Tény, hogy azelőtt le a kalappal, hogy őt nem CGI segítségével hozták létre. További viccfaktor volt nekem a videóhívásra képes kristálygömb. :D
2022. dec. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!