Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leszbikus vígjáték sorozat...

Leszbikus vígjáték sorozat (esetleg film)?

Figyelt kérdés
Még nem láttam ilyet, szóval példát nem tudok írni, de nektek milyen tetszett ezek közül?

2022. dec. 3. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Indítsd el bármelyik Netflix sorozatot, az esetek 90%-ban a főszereplő homokos. A maradék 10%-ban csak a sorozat felénél derül ki róla, hogy homokos, és onnantól eköré épül az egész személyisége.
2022. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
vis a vis
2022. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem, miért pontoztátok le. Nincs igazam?
2022. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
nincs
2022. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Látom te se vagy tisztában a netflix (vagy éppen a propaganda) világával...
2022. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

"Propaganda" xd hagyjuk már ezt a hülyeséget. Amíg a kormány el nem kezdte propagálni ezt a dolgot és hazugságkampánnyal gyűlöletet kelteni az lmbtq emberek felé érdekes senkit nem érdekelt a téma. Ugyanezt csinálta a kormány a migránsokkal is, az amerikaiakkal is mindig utálni és démonizálni kell valakit és hamis "problémákkal" elterelni a figyelmet az igazi problémákról. Aki pedig ezt beveszi hát gratulálok neki. Arról nem is beszélve, hogy amíg nem ismerte fel a kormány, hogy ezzel mekkora gyűlöletet tud kelteni addig azt nyilatkozta a melegekről, hogy "Nagyon hálás vagyok a magyarországi melegek közösségének"

Melegek mindig is léteztek a világ kezdete óta és létezni is fognak, és amíg ez a teljesen természetes dolog zavarni fogja az embereket addig folytatódni is fognak az elfogadásra buzdító dolgok. Szóval vagy fogadjátok el, vagy maradjatok inkább csendben és akkor elcsitul a dolog és mindenki megél egymás mellett békében.

2022. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a te beteg fejedben létezik meg azokéban akik ezt el is hiszik.
2022. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#8

Régen én is így gondolkodtam. De aztán megvilágosodtam. Hidd el, egy idő után te is kínősz belőle.

2022. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Azt se tudod hány éves vagyok nem vagyok már tizenéves

Különben is 1 mesében sem volt még ilyen mint amit te vizionálsz és nem is lesz sose. Egyáltalán nem így jelenítik meg az lmbtq karaktereket. Meg is kéne nézni párat mielőtt ilyen marhaságokat írsz itt.

Különben is ha ismernéd a legtöbb mese eredeti grimm változatát nem hiszem, hogy ez lenne a legnagyobb bajod. Pl az eredeti csipkerózsikában a király megerőszakolja az alvó lányt, akinek szülés után a gyermeke elkezdi szopni az ujját amitől felébred, majd úgy akar bosszút állni a királyné a királyon, hogy a gyereket szolgáltatja fel vacsorára amire rájön a király és megöleti csipkerózsikát.

A hamupipőkében meg a mostoha testvérek közül az egyik a nagylábujjat vágja le a másik meg a sarkából vág le, hogy beleférjen a cipőbe amikor meg rájönnek a hazugságra hollókkal vájják ki a testvérek szemét.

A piroskában meg piroskát egyszerűen felfalja a farkas.

A kis hableányban meg Ariel tudomásul véve a reménytelen szerelem helyzetét öngyilkos lesz.

Hát inkább nézzen a gyerekem olyan meséket amik az elfogadást népszerűsítik, vagy átírt Disney változatot mintsem ilyen meséket.

2022. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ki beszélt itt meséről. A fos Netflix-sorozatokról volt szó. A lényeg az, hogy minden normális karakterből homokos csinálnak és eköré építik a karaktert, ezzel pedig elveszik a karakter személyisége.
2022. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!