Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tom és Jerry mesében beszélnek...

Tom és Jerry mesében beszélnek a szereplők?

Figyelt kérdés
Régen sokat néztem, de már nem emlékszem, hogy beszéltek-e. Most eszembe jutott és nagyon kíváncsi vagyok.

2022. nov. 12. 00:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves 10!


Ha valaki nem látott sok részt, akkor elmondom, hogy lett volna korrekt válaszolni:


"Nos, én nem láttam ugyan minden részt, és nem is tegnap láttam utoljára Tom és Jerry-t, de emlékeim szerint sem Tom, sem Jerry nem beszél. Persze lehet, tévedek, hiszen közel nem láttam minden részt."


De nem kell tényként kezelni, hogy nem, mikor igen!



Ugyanakkor ne feledjuk, vannak különböző feldolgozások. Az egyes feldolgozásokban lehet több vagy kevesebb (esetleg nullsza) kommunikáció...


Gondolom, a kiabálást, nevetést nem tekintjük beszédnek... mert ha igen, akkor lényegében általános a kommunikáció, ha pedig nem, akkor is többször előforduló.

2022. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Anyám... Látom, senki nem nézett még sok T#J-t." - ez a rész nem kellett volna...
2022. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A hagyományos részekben nem nagyon, de volt valami mozifilm amiben beszéltek. Emlékszem rá még meg is kérdezte Tom és Jerry egymástól meglepetten te tudsz beszélni?
2022. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!