Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi fog történni Pongrácz...

Mi fog történni Pongrácz Barbarával a sorozatból?

Figyelt kérdés
Meg egyáltalán ki tette ezt?Remélem nem lesz baja mert Rolanddal összejöhetnének(nyugi csak fimben legyenek szerelmesek:D)
2008. dec. 24. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Pongrácz Barbara vagy meghal vagy másik színésznő fogja játszani,mert az őt alakító színésznő kiszáll a sorozatból.Azt nem tudni ki tette, a Rolandot játszó színész azt mondta hogy a nézőknek is csak hónapok múlva derül ki.szerintem Előd tette.bár én nem nézem a sorozatot,de anyum igen, és azt vettem ki a mostani részekből,hogy valamiért utálja ezt a srácot...
2008. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Előd tette a bombát a táskába, már készült rá, mutatták előző részekben is, hogy szereli a kütyüt, de most hogy Violától megtudta a Macsekban, hogy csak Roland fog dolgozni Szenteste, így úgy gondolta, elteszi az útból. Arra nem számított, hogy Barbi is ott lesz, his akkor keresett volna más alkalmat szerintem. Hisz akármennyire is azt mutatja a külvilágnak, hogy túltette magát a kapcsolatukon, valójában nem sikerült még. Szerintem ez lehet, de nem tudom.

Huh, és január 5-ig nem tudunk semmit. :S

Viszont ezt írják róla előzetesben:


Az epizód ismertetése: A robbanás után pánik tör ki a kórházban, majd felfedezik a két sérültet. Müller és Szlávik helyszínelni indulnak. Barbarát a családja, Rolandot pedig Richárd várja, de hiába, a fiatalok nem jönnek. Judit felülbírálja Elvira döntését. Pétert behívják a kórházba, ahol szembesül a sérültek személyazonosságával. Iván és Viktor is a sebesültek életéért küzd. Előd berúg a Macsekban, és csak később szembesül a robbanás tényével.

2008. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még ezt találtam:

[link]


Borzalmas... :S olyan rossz ezt még sorozatban is látni, pláne, hogy olyan, mintha a való életben történne mindez. Egyébként fura, hogy először Vilike, majd Klári, végül Barbi is megjárja a poklok-poklát karácsonykor. :(

2008. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom úgy oldják meg,hogy megég az arca,átoperálják és egy másik színésznő fogja játszani...elég ósdi megoldás...-az első válaszoló-
2008. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezen én is gondolkoztam. De az annyira tré lesz úgy... Más karakter, más hang, stílus. Áááá. :( Akkor inkább végleg írták volna ki. Vagy csak ideiglenesen, de akkor az eredeti színésznő (Mészáros Kitty) játszaná tovább.. szerintem ő jó volt erre a szerepre.
2008. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mil ezs de már nagyon kiváncsi vagyok:E:E:E Köszönöm a gyors válaszokat!


Békés és Boldog Karácsonyt=)

2008. dec. 24. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, már én is várom nagyon. De ennyi infot találtunk a neten. Mondjuk nagy fan vagyok, az tény.

Boldog Karácsonyt Nektek!

2008. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!