Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan veszik hogy Velma a...

Honnan veszik hogy Velma a Scooby Doo rajzfilm sorozatból leszbikus amikor több fiúval is összejött?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 09:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Mert ki hiszi ezt?
2022. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
2022. okt. 6. 09:44
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom új rész, most divat mindenkiből IS meleget csinálni... Hányinger hogy a meséket se hagyják ki ebből a szar trendből.
2022. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Le lehet pontozni, attól az agyam eldobom tőle hogy mindenben erőltetik ezt a vonalat, pedig szeretem a jó meleg sztorikat.. csak éppen a kilencven százaléka szar annak amibe meleg karaktereket nyomnak bele. Most komolyan elhiszi valaki hogy melegeknek jó hogy biodíszletnek használjak őket? Hogy annyi miatt szerepeltetik őket, hagy smároljon, vagy dugjon azonos nemű pár is, de normális szerepet elvétve kap meleg karakter?
2022. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
Hát már nem azért de full lezbi elég ránézni xd
2022. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Hat figyelj dumbledore ból is bzit csináltak. Sőt lassan Frodóból is
2022. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
#6: Frodó b*zi, bármit is akarnak belemagyarázni. Tolkien úgy jelképezte Frodó és Sam kapcsolatát, mint egy tiszt és a katonai szolgája. Aki olvasott már háborús sztorikat, az tudja, hogy előbb-utóbb megtört ez a hetero szál. Batmant és Robint is felhozta példának, de semmilyen Batman sztoriban nem olvastam még olyan jellegűt, mint ahogy a Gyűrűk urában írta kettejük kapcsolatát.
2022. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#5


Külső alapján azért nem kéne ítélkezni:D


Amúgy meg szerintem egyáltalán nem látszik rajta hogy leszbikus

És figyelembe véve a kapcsolatait max biszex lehet

2022. okt. 6. 12:33
 9/25 hollófernyiges ***** válasza:
90%
Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem Bozont és Scooby kapcsolata is gyanús.
2022. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%

Röhejnek tartom hogy mindig amikor valami ilyesmi történik egy mesében (pl ariel fekete az új filmben, vagy most velma leszbikus) akkor hirtelen minden felnőtt, aki jobb esetben soha a büdös életben nem gondolna már arra hogy mi történik a mesékben, elkezd szájjáratni róla.

Hirtelen jujjjj de fontos lesz, hogy a karakterek hűek maradjanak az eredeti meséhez, mert nem vagytok bigottok, de azért csak tisztelni kéne az eredetit, nem?????


Egyrészt ha annyira érdekelne Velma eredeti karaktere, akkor itt verted volna magad az összes későbbi adaptáción is, mert kb mindenhol megváltoztattak valamit. Van egy rakás sorozat, élőszereplős film, websorozat ahol teljesen más előtörténetet adtak a szereplőknek, de azzal valahogy nincs baj.


Egyébként meg: [link]


Nem kell vérszemet kapni attól hogy mi van egy mesében amiből réges rég kinőttél. Az ilyesmi nem az intelligencia jele.

2022. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!