Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az normális, hogy teljesen...

Az normális, hogy teljesen levert engem a "Holt költők társasága"? 17F

Figyelt kérdés
Mindenekelött leszögezem: elképesztő film szerintem, 5-ből simán 5! Az irodalom tanárunk mutatta meg egyszer és azóta... Teljes KO vagyok! :O Minden nap teljesen levert vagyok azóta, elkeseredett, éjjelente sírok, gyakran semminek semtudok örülni, szal negatív hatással volt rám. :P A filmben a "csajozós" téma az, ami miatt szomorú vagyok. A film megnézése elött nagyon boldog voltam, beszélgettem az emberekkel, nyitott volta. Aztán amióta megnéztem, teljesen zárkozott lettem, elhidehültem az emberektől, féltékeny vagyok mindenkire aki párkapcsolatban él. :( Nem tudom, nem értem miért volt rám ilyen hstással. Azóta mindig betegesen RETTEGEK hogy kihagyom a jó dolgokat az életből, azóta félek ismerkedni a lányokkal elötte meg 100%-ban az ellentetje volt az igaz). A film jelmondata megy végig minden nap az agyamban, a "Carpe diem" meg a "ragadd meg napot", na, ezek miatt vagyok minden nap elkeseredett meg olyan, amilyen. :P Még bőven nyár elött láttam, de nem múlt a hatása cseppett sem. Másra is ilyen hatással volt a film?
2010. szept. 25. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is irodalomórán láttam először. Szerintem jó film, de azért nem küldött a padlóra.
2010. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép film, de semmi különös. Valaki még szidta is, hogy közhelyes.
2010. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerek te már kicsit túlhergelted magad ezen, súrolod a vicc határát. Jó a film az egy dolog, de ennyire ne lovalld már bele magad...
2010. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

12:55


Igen tudom hogy ez már helyes, hogy ilyen mértékben. :( De mit tegyek...? Teljesen tönkretett ez a film. :,(

2010. szept. 26. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Equust, hátha rendbejössz.
2010. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!