Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólsz hozzá, hogy a...

Mit szólsz hozzá, hogy a Business Insider szerint az Amazon mindenféleképpen sikerként fogja értékelni The Rings Of Power c. sorozatot, akármennyien nézik is meg?

Figyelt kérdés

[link]


Ha esetleg meg is bukik, egyből nem törölhetik a sorozatot, hiszen iszonyatos mennyiségű pénzt öltek bele (még csak egy évadnál tartanak, de már jóval 700 millió dollár felett járnak), és a presztízsveszteség is hatalmas lenne.


Egyébként tényleg vicces, hogy a csatornák összevissza hazudoznak az összes sorozat nézettségéről, vagy amikor beismerik (pl. CW), hogy soha nem is voltak nyereségesek. (Akkor miért csinálták, jótékonyságból? Hát persze.)


2022. aug. 28. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet úgy vannak vele hogy már csak a hype és a név miatt is sokan megnézik
2022. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem abból a szempontból sikeres lesz, hogy sokan meg fogják nézni az első két részt kíváncsiságból.

De sok rajongóban olyan mély az utálat a sorozat irányába, hogy csodálkoznék ez hosszabb távon megtartaná a nézőket.

Én még csak A hobbitot és A Gyűrűk Urát olvastam, ezért sajna nem tudok sokat erről a korról. Viszont így vakon egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy még mindig nem derült ki a sorozat miről fog szólni. Volt már három nagy előzetes, de egyik sem foglalta össze, hogy mi a történet vagy mit várjon a néző. Na most lehet az, aki olvasta az előzményeket tudja, de aki nem az miért legyen izgatott? Az összes előzetesben mindenki csak random dolgokat csinál és mond.

Ha ilyen a sorozat is, akkor az nem valami nagy durranás.

Sajnálom azokat, akik a sorozaton dolgoztak, mert biztosan sok embernek van benne a kemény munkája. De...az amazon már korábban is elrontott egy fantasyt, Az Idő Kerekét. Pedig ott is csak az lett volna a dolguk, hogy másolják A Gyűrűk Ura formulát. Ha ott nem ment, akkor mit várjon az ember az eredetinél?

Nekem nincsenek nagy reményeim.

2022. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akik olvasták az előzményeket azok is csak találgatnak mert nyilatkozták hogy a Szilmarilokból kevés dolgot vesznek át a sorozatban.
2022. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!