Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a The Boys...

Mi a véleményetek a The Boys című sorozatról?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó sorozat
2022. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Nem sok jó. Unalmas, önismétlő, szenzációhajhász és mégis semmi sem történik benne. Nekem a második évadban ment tőle el a kedvem, amikor húzták a semmit és bedobták a plot armorokat. A szerelmi szálak a Smallville Clark-Lana sagát idézik, a titkokkal és hazudozással együtt. Köszi, de nem vagyok mazo, hogy ezt megint végig szenvedjem. És a legtöbbször az az érzésem, hogy csak azért történik valami vagy létezik egy plot, hogy lássuk valaki fejét szétdurranni vagy ahogyan megdug egy polipot és akkor ez a kataklizma és a nézőnek ezen kell megdöbbennie, elámulnia vagy hasonló.

Az első pár részben még lehet vicces volt, de így évek múltán már nem az, hanem unalmas. Oh, igen, mindenki annyira romlott meg perverz. 🥱

Az egésszel azt palástolják el, hogy a sorozat nem szól semmiről. Ja, nyomokban plotot, célokat tartalmaz, de amint lehetőség adódik valami "viccesre" az egész a feledés homályába merül.

A harmadik évadot már csak a youtube videókon pörgettem át és ugyanott vannak, ahol a második évad végén voltak. Nyolc óra időpazarlás, nem bántam meg, hogy nem néztem rendes időben.

Szóval számomra nem egy szórakoztató sorozat, bocs.

2022. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Olyan mintha reakció youtubereknek gyártanák.
2022. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Képtelen vagyok eldönteni, hogy milyen műfajnak szánták. Burleszk? Paródia? Vígjáték? Annyira rossz, hogy már automatikusan jónak kellene lennie, mégsem az. Csak azért néz(t)em, mert nagyon szeretném már végre halva látni Homelandert, de ha ebben a tempóban folytatják, ez még a negyedik évadban sem fog megtörténni.
2022. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Első évad jó volt, második az tényleg döcögős , harmadik évad jobb lett, habár ott Soldier Boy karaktere dobott rajta meg hogy voltak nagyobb összecsapások , meglatjuk a negyedik évadnál
2022. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, nagyon nagy kedvenc.

Bejön ez az elvont, néha elég morbid humorvilág.

2022. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!