Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki lenne jó...

Szerintetek ki lenne jó Homelander recastjaként? (The boys)

Figyelt kérdés

Most, hogy Anthony Starrt letartóztatták, gondolom az amazon nem fog hozzá ragaszkodni, illetve nem várják meg, amíg szabadul.

Szóval vagy recastolják vagy kiírják.

Szerintetek ki lenne jó új Homelandernek?

Én Chris Evansre szavazok.



2022. márc. 3. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Naponta történnek ilyen esetek, csak nem feltétlen ismert sztárokkal. Ez egy "egyszerű" kocsmai összeszólalkozás volt. Szóval ennyitől 99%, hogy nem dobják ki a sorozatból. Például Jennifer Lawrence meg Magyarországon részegre itta magát egy kocsmában és az arra tévedt turista srácot, aki egy képet szeretett volna csak kérni a barátnőjének, nemcsak hogy leordította a fejét, hanem leöntötte a srácot és a bőröndjét is, amit aztán meg is rugdosott. Ebből sem lett semmi pedig a vagyoni kár okozása is bűncselekménynek számít. Azóta is röhögve meséli a sztorit minden alkalommal, ha szóba jön.


Nem védem egyébként Starr-t, de elég érdekes a sztori, hogy az áldozat szerint annyira részeg volt, hogy alig tudott állni a lábán. Nem tudom milyen embernek kell lenni ahhoz, hogy egy dülöngélő részeg ember 2x megtudjon ütni és fejbevágjon egy pohárral. Az, meg hogy Starr beszólásai után a "gyerek" is nekiment és a kocsma előtt addig verekedtek, míg ki nem értek a rendőrök, sokmindent elmond a srácról. Egyébként bíróság kimondta, hogy vagy 12 hónapot ül, vagy pénzbírság és 2 évig nem követhet el bűncselekményt Spanyolországban, különben azonnal elítélik. Mivel ez az első ilyen esete és biztosan a pénzbírságot választja, így nem kell félni a lecserélésétől.

2022. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Russell Crowe telefonnal betörte egy nő koponyáját és mind a mai napig hollywoodi blockbusterekben játszik főszerepeket. Starr esete aligha különbözik szerintem.
2022. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
SENKI!!
2022. aug. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Magyar László Patrik válasza:
Chris Pine és Antony Starr hasonlítanak egymásra.
2022. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Scott Speedman nahyon hasonlit Anthony Starra. Ha meg akarnak tartani a karaktert es csak szereplo cseret terveznenek, mindenkepp Scott Speedman-re szavaznek.
2022. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Viszont Speedman színészi képességei eléggé korlátozottak Starréhoz képest. Lehet, hogy külsőre megfelelne, de korántsem lenne vele egy szinten.
2022. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!