Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film/sorozat a legtúlér...

Melyik film/sorozat a legtúlértékeltebb szerinted? És miért tartod annak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Én csak alulértékelteket tudok. :S
2022. márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

És mik azok az alulértékelt filmek?

2022. márc. 14. 09:41
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

MCU

Star wars

2022. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Sok ilyen kérdés volt már. Adam Sandlert és filmjeit hatóságilag bünetném. Mind humortalan erőlködés, a fickó meg abszolúte tehetségtelen, csak van pénze.
2022. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Eufória

Jó jó, de közel sem olyan nagy szám, mint aminek be van állítva

2022. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a Bosszúállók sorozat picit túl van kapva. A történet az univerzum kipusztításáról elég sablonos, nem is túl kreatív, hogy összegyűlik egy halom űrlény, és az sem tetszik, hogy nem számít, melyik bolygóról érkeztek a fent említett lények, majdnem mind antropomorf, csak más bőrszínnel.
2022. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TR75 ***** válasza:
100%

#4

Sandler piszok jó színész, csak sajnos 95%-ban egyszerűen igénytelen filmekben játszik, ez az ő választása. De például a Reign Over Me (Üres város) vagy a The Meyerowitz Stories jó filmek, és Adam Sandler is nagyon jó bennük. Igaz, lassú filmek is.


De hogy én is említsek valamit:

Forrest Gump, mert giccses.

Agymenők, Jóbarátok, előbbiben egyszerűen nincsenek szerethető karakterek, utóbbi pedig mára szerintem inkább kínos, szóval mára szerintem elavult (bár a szinkron sokat ront a helyzeten).


Szerintem.

2022. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Kb.az összes sitcom,a Jóbarátokkal az élen.
2022. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

The Mandalorian: Agyon dícsérik csak azért mert régi Star Wars tropeokat követ, miközben rohadtul vontatott, egy rész tartalmát egy párszavas mondatban össze lehet foglalni.

De rossznak nem mondanám.


Squid Game: Sajnos a befejezés után ide kell soroljam, pedig nagy részét én is élveztem.


Az összes eddigi Marvel sorozat (talán a Loki kivételével)


Stranger things, főleg a legújabb évad, az első kettő elment


Westworld, mostmár nem az, mert amit most csinál az kritikán aluli, de első évad sem volt olyan jó mint amennyire hypeolták.


Black Mirror: Oké, oké van pár magasan kiemelkedő rész benne, de pont emiatt sokszor nem tudja megugrani a lécet. De alapvetően jó sorozat.


Film most egy jut eszembe (az is csak azért mert voltam olyan hülye hogy fizettem a mozijegyért) és ez az új Pókember film.

Szégyentelen fanseggnyalás és kikacsintgatás az egész, meg sem próbál önálló filmként helytállni. Ennek ellenére valamiért mindenki imádta.

Első kettő sem volt nagy szám de legalább popcornmozinak elmentek.

2022. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
Rick és Morty
2022. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!