Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Squid Game megérdemli, hogy...

A Squid Game megérdemli, hogy ennyire nézett legyen?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy sokan csak azért nézik, mert mégiscsak ez most a legnézettebb sorozat, és ők sem akarnak kimaradni?

2021. okt. 20. 08:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez volt a nagy pénz rablással is pl., az is van akinek király volt, van akit nem érdekelt. Szerintem nincs olyan, hogy megérdemli-e vagy sem
2021. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2021. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
En letoltam egybe az evadot csak a hype miatt, es annyi is. Csak hype. Money heist 5 millioszor jobb, meg is erdemelne a hypot, alice in borderland is jobb, sokkal fordulatosabb, kiszamithatatlanabbak. Ez a squid game csak azoknak erdekes akik meg soha eletukben nem lattak 1 fordulatos filmet sem vagy tarsadalmi kerdeseket boncolgatot pl V mint Verbosszu, ezer eves film, es ezt magasztaljak. Vicc. Jonak jo sori de egyaltalan nem annyira, hogy gyakori kerdeseken beszedtema legyen.
2021. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az Alice in Borderland nem jobb, az első 3 részben ellőtték a poént, utána már nagyon gagyi és unalmas lett. :D
2021. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A Money Heist se érdemelne hype-ot az első 2 évad után. Kismillió égbekiáltó hiba van benne.

SPOILER

Például, hogy állandóan lövöldöznek és soha senkit nem találnak el. Annyi baromságot találtak ki, hogy már nem lehet követni. Kb csak a terhes nő miatt néztem tovább, ő egy nagyon jó színésznő. De a forgatókönyv ezer sebből vérzik.


És akkor most Squid Game SPOILEResen

Szerintem egyszer nézhetős, de nem többször. Alapjáraton jó sorozatról van szó, csak a szokásos sablon dolgok itt is érvényesülnek. Semmit nem tudtam róla, mikor belekezdtem, mégis pár rész után rájöttem mindenre: hogy az öregember benne van az egészben, hogy a rendőr tesója ott van a szigeten (írtam is egy haveromnak hogy szerintem ő lesz a frontman :D), azt is hogy a főszereplő fog nyerni. Persze beiktattak néhány "drámai" csavart, az üveggolyókkal ugyebár, ami megható kellett volna legyen, de nem jött össze, szerintem gagyi volt. Túl kiszámítható, egyszer nézhetős kategória...

2021. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Nyilván egy átlag sorozatnak megvan az a rákfenéje, hogy előre tudod a csavarokat. Ki a rendőr tesója, a főszereplő nyer (milyen meglepő).


Voltak szerintem benne kiemelkedő részek és az első 6-8 részben egészen átérezhető döntéseket hoztak az emberek. A végén totál félre mentek a dolgok és az öreg irányít mindent szál egyszerűen csak nem kellett volna.


Igazából valahogy ezt a VIP szálat meg utolsó nagy csavarokat kellett volna kihagyni.

2021. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fán Fekt: Az a legsikeresebb sorozat is egyben a Netflixen úgyhogy.
2021. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

szerintem megérdemli, amolyan kicsit fűrész beütése van csak más elvekkel és más storyval.

az első rész nekem nagyon unalmas volt és csak az utolsó percek keltették fel a figyelmem igazán de a folytatásokat imádtam.

2022. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!