Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Squid Game megérdemli, hogy...

A Squid Game megérdemli, hogy ennyire nézett legyen?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy sokan csak azért nézik, mert mégiscsak ez most a legnézettebb sorozat, és ők sem akarnak kimaradni?

2021. okt. 20. 08:45
A kérdező szavazást indított:
Persze, hogy megérdemli
Túlhypeolt szutyok
70 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan sorozat vagy film, amit azért kezdtem el, mert sok helyen belefutottam, hogy “hu, mekkora lett”, de már 20 perc után kikapcsoltam, mert nekem nem jött be. Szóval attól nem nézném végig, mert sokaknak nagyon tetszik. Ízlések és pofonok, de szerintem minden, amibe munkát fektetnek megérdemli, persze ettől nem fog mindenkinek tetszeni
2021. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Hogyhogy megérdemli-e? Az emberek képesek maguk eldönteni, mit akarnak nézni, bármilyen indokkal is teszik ezt.
2021. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Én 10 percet bírtam belőle. Soha többet.
2021. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ha ez az első 10 perc volt, akkor azért kicsit elhamarkodottan ítélkeztél szerintem. A legelején én is fárasztónak találtam a főszereplő idiótaságait meg nagy nyomorgását, de ahogy beindulnak jobban az események, meg bejönnek más karakterek is, utána már sokkal szórakoztatóbb.
2021. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Az egészben jó a marketing. Az őröknek nincs személyisége az egyedi egyenruhájuk miatt kicsit olyanok mint a hangyák így könnyű mémelni. Lefogadom ha sima egyenruhában álló fegyveres dolgozók lettek volna a sorozat fele ilyen sikeres nem lett volna, mert maga a cselekmény egyszerű és többször felhasznált sémára alapul
2021. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Had nézze már mindenki akit akar. Mikor a trónok harca volt ennyire felhypolva senki le se szarta
2021. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
10/10 es sorozat
2021. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

#4 nem az eleje. valami üveghídon hisztiztek, meg valami hájas főgóré éppen le akarsz szopatni valami srácot..


Nem ez az én sorozatom, pont :D

2021. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Akkora hype azért nincs ekörül, legalábbis hébe hóba látni róla valamit.
2021. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#9 tele van a net mindenféle squid games ruhákkal stb. Sőt az autóban rádiót hallgatva is hallottam róla
2021. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!